Czarna seria przeraża Polaków. Wczoraj zabito ucznia w szkole, dzisiaj koszmar powtórzył się na ulicy

Czarna seria przeraża Polaków. Wczoraj zabito ucznia w szkole, dzisiaj koszmar powtórzył się na ulicy Źródło: youtube.com/ Force123ism

TVP przekazało kolejną, smutną wiadomość. Polacy ledwo co otrząsnęli się z wczorajszego zabójstwa ucznia warszawskiej podstawówki, kiedy kilka godzin później doszło do kolejnej, wielkiej tragedii. Nastolatek został zadźgany nożem na ulicach Lubina.

TVP podało przerażającą wiadomość. Na kilka godzin po wielkiej tragedii, która rozegrała się w warszawskiej szkole imienia Króla Maciusia I, kolejny z nastolatków poniósł śmierć ze strony rówieśników po zadźganiu nożem. Te bliźniacze tragedie obrazują, w jakiej frustracji musi się znajdować dzisiejsza młodzież, która rozwiązanie problemu widzi w bezwzględnym zabójstwie.

TVP przeraziło widzów. Kolejne zabójstwo nastolatka

Przypomnijmy, że wczoraj około godzin popołudniowych w warszawskiej podstawówce imienia Króla Maciusia I doszło do bardzo tragicznego incydentu. Dwóch uczniów placówki pokłóciło się, co doprowadziło do wielkiej tragedii. Wychowanek szkoły wyciągnął nóż i kilkukrotnie godził swojego kolegę z ławki szkolnej ostrym narzędziem, doprowadzając do jego śmierci. Ledwie kilka godzin po tamtych zdarzeniach, Polska dowiedziała się o kolejnej tragedii.

W Lubinie, w godzinach wieczornych 14-latek, wraz z dwoma koleżankami przechadzał się ulicami miasta. W pewnym momencie chłopak został zaczepiony przez trzech mężczyzn w wieku od 19 do 22 lat. Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn, między mężczyznami wybuchła kłótnia, która zakończyła się szarpaniną. Wtem, nastolatek został godzony nożem przez napastników, którzy bezzwłocznie uciekli z miejsca zdarzenia, pozostawiając chłopaka na ziemi na pewną śmierć. Lekarz, który przybył na miejsce tragedii, praktycznie od razu stwierdził zgon.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja i prokuratura badają sprawę bestialskiego morderstwa

Tak traumatyczne zabójstwo nastolatka z Lubina, które jest bliźniacze względem wydarzeń z Warszawy, wzmogło działania policji i organów ścigania, które w rekordowym tempie dotarły do sprawców zabicia nastolatka. Teraz, śledczy zajmujący się sprawą mają za zadanie ustalić, co było motywem tak przerażającego działania młodych mężczyzn, którzy postanowili pozbawić 14-latka życia.

- W sprawie zatrzymano trzy osoby. To mężczyźni z roczników 1999, 1998 i 1996. Cała trójka została umieszczona w policyjnym areszcie. Zatrzymani nie zostali jeszcze przesłuchani - informuje policjantka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szokujący sekret Violetty Villas. Gdy nikt nie patrzył klęczała na GWOŹDZIACH. To, co jeszcze robiła zjeży wam włosy na głowie
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Tego widoku długo nie zapomnicie. Zdjęcia Marty Kaczyńskiej w bikini sprzed lat rozgrzeją was do czerwoności
  4. Ostatni raz widzieliśmy Sławomira? Jego żona publicznie oświadczyła, że go zamorduje, jak wrócą do domu, nagranie w sieci
  5. Tak mieszka Małgorzata Kożuchowska. Widok wartej kilka milionów willi powali was na kolana (FOTO)
  6. Nie żyje aktor hitowego serialu na Polsacie, który uwielbiały miliony. Ogromna tragedia, miał tylko 38 lat

Źródło: TVP INFO

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News