TVP podjęło zaskakującą decyzję. Stacja „podziękowała” prowadzącemu lubianego i popularnego teleturnieju, który emitowany był w telewizji publicznej od września 2017 roku. Zwolniony prezenter jest zdziwiony takim obrotem spraw, a fani nie wiedzą co się stało.

Decyzją TVP półtora roku temu telewizja „zaadoptowała” zagraniczny teleturniej „The Wall” do polskich warunków. Uczestnicy zdają się na loterię, ale i własną wiedzę, która może uczynić ich w rozgrywce milionerami.

Zwolniony prowadzący teleturnieju TVP. „Zaskakująca i bolesna wiadomość”

Przed „The Wall wygraj marzenia” niełatwy czas. Szefostwo telewizji publicznej zadecydowało o zakończeniu współpracy z dotychczasowym prowadzącym, Pawłem Orleańskim.

Prezenter ujawnił kulisy rozstania na swoim profilu na Facebooku. Nie ukrywa, że jest zaskoczony takim obrotem sprawy.

– Jest mi niezmiernie przykro poinformować Was, że niestety nie zobaczymy się już w nowych odcinkach programu. Decyzją TVP program zostaje na antenie z „nowym prowadzącym”. Nie będę przed Wami ukrywał, że jest to dla mnie zaskakująca i bolesna wiadomość – napisał Paweł Orleański.

W ciągu trzech sezonów poprowadził polską wersję „The Wall” ponad 50 razy. W kurtuazyjny sposób podziękował za współpracę i lekcję zawodu, którą otrzymał.

– Te wspólne trzy sezony, dające w sumie aż 52 odcinki wspaniałej przygody, były dla mnie cudownym doświadczeniem i ogromną zawodową lekcją. Dziękuję wszystkim współpracownikom za profesjonalizm i życzliwość, a także za zaufanie jakim mnie obdarzyliście – napisał na Facebooku Orleański.

Zaznaczył, że program pozwolił mu poznać niesamowitych ludzi. Nie skomentował szerzej powodów zakończenia współpracy.

Ograniczył się do zdawkowego „dobro powraca” i powrotu dobra ze zdwojoną siłą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Elżbieta Jaworowicz nie wytrzymała! Bulwersujące sprawy poruszyły wszystkich


„The Wall” to teleturniej na licencji BBC, oparty na amerykańskim formacie. TVP1 emituje program od września 2017 roku. W szczytowym okresie oglądało go ponad 2 miliony widzów. Najwyższa wygrana, ponad 304 tysiące złotych, padła w kwietniu 2018 roku. Gracze mają szansę na 3 rundy pytań w których zdają się na swoją wiedzę i refleks, ale i… fortunę. Z 12 metrowej ściany ściany spuszczane są kule, które odbijają się od kołków i zmieniają swój kierunek. Spadają do komór do których jest przypisana konkretna suma pieniędzy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  2. Kim jest mama Agnieszki Chylińskiej? Wykonuje BARDZO niewdzięczny zawód
  3. Ogromna burza na Wyspach! Książę William REZYGNUJE z tronu
  4. Fenomenalny występ 13 latki w Voice Kids! Druga Roksana Węgiel?
  5. Zenek Martyniuk wyda 40 000 dolarów by ratować syna! 
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych

 

Prognoza pogody ich nie obchodzi! Ci ludzie przekraczają granice wytrzymałości