Wojciech Cejrowski
Fot. YouTube/Wojciech Cejrowski
Wiadomości Pikio - 31 Października 2018

Gwiazdor TVP wpadł w szał: "Zboczone dziady przyjdą molestować wasze dzieci!"

TVP Info często gości na swej antenie Wojciecha Cejrowskiego. Podróżnik w rozmowach z Michałem Rachoniem wypowiada się na bieżące, najbardziej kontrowersyjne tematy, niejednokrotnie bulwersując opinię publiczną. Tym razem użył jednak wyjątkowo mocnych słów, które sprowadziły na niego niemałe kłopoty.

TVP Info od dłuższego czasu pokazuje widzom progam "Minęła 20", którego gościem jest co tydzień Wojciech Cejrowski. Celebryta nie owija zazwyczaj w bawełnę, otwarcie wyrażając swe niecodzienne opinie. Nie inaczej stało się w odcinku, którego tematem był Tęczowy Piątek. Widzowie mogli go obejrzeć w czwartek, 25 października.

Cejrowski w TVP o Tęczowym Piątku. Ostre słowa podróżnika

- Tęczowy Piątek to atak pedofilski - twierdził niezwykle stanowczo Cejrowski, w zaskakujący sposób ubliżając edukatorom seksualnym, będących jego zdaniem "zboczonymi dziadami". - Rodzice, zadzwońcie do szkoły upewnić się, że obleśny dziad nie przyjdzie jutro molestować waszych dzieci - napisał także podróżnik na kartce, którą trzymał w czasie wywiadu. Ostra opinia Wojciecha Cejrowskiego oburzyła wielu widzów, którym nie spodobał się także fakt, iż pracujący w Telewizji Polskiej dziennikarz, Michał Rachoń w żaden sposób nie hamował kontrowersyjnych twierdzeń podróżnika. Wręcz przeciwnie - z uznaniem przytakiwał gościowi, co zazwyczaj dzieje się w czasie jego rozmów z Cejrowskim.

Wojciech Cejrowski ściągnie na Telewizję Polską duże kłopoty? KRRiT wkracza do akcji

Wydarzenia, które miały miejsce w programie "Minęła 20", w szczególny sposób oburzyły członków stowarzyszenia o nazwie "Miłość nie wyklucza". Apelowali oni więc do widzów, wyrażających także negatywną opinię na temat poczynań Wojciecha Cejrowskiego na antenie Telewizji Polskiej, aby otwarcie zaprotestowali przeciwko przyjętej przez podróżnika retoryce.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kogel-mogelW "Koglu-moglu" pokochali go wszyscy. Zmarł w niewyjaśnionych i wstrząsających okolicznościachCzytaj dalej
Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęło więc łącznie aż 466 oficjalnych skarg. Instytucja zajmie się ich rozpatrzeniem i przeprowadzi w tej sprawie dokładne postępowanie. Jak przewidują eksperci ze świata mediów, kontrowersyjny podróżnik znalazł się więc w naprawdę trudnej sytuacji, która może go nawet doprowadzić do zerwania współpracy z Telewizją Polską. O tym, czy tak się ostatecznie stanie, publiczność dowie się jednak dopiero po wydaniu przez KRRiT opinii w sprawie. Nie wiadomo, ile dokładnie potrwają prace. Sam Cejrowski nie odniósł się jeszcze do wizerunkowego kryzysu, w którym nagle się znalazł. Jak przypuszczają widzowie, słynący ze skrajnych, konserwatywnych poglądów podróżnik nie zdecyduje się jednak raczej z nich wycofać.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Lincz na uczestniczce „Ślubu od pierwszego wejrzenia”! Fani nie mogą jej tego darować
  2. Grób rodzinny największej gwiazdy Polsatu zbezczeszczony! „Skur… i wandalizm!”
  3. Rozcinają im brzuchy, wyrywają młode i zabijają. Posiadanie pieniędzy to tłumaczy?
  4. Beata Kozidrak nigdy się nie otrząśnie. Pogrążona w żałobie powstrzymuje łzy
  5. Znaki zodiaku i ich tajemnice. Poznaj samego siebie
ZAMIANA
.Poznajecie je? Gwiazdy TVP kiedyś i dziś [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News