TVP walczy o widzów. Jak? Pokaże lesbijski seks w serialu

TVP walczy o widzów. Jak? Pokaże lesbijski seks w serialu Źródło: fot. youtube.com/Według Raczyńskiej

Telewizja Polska nie ma komfortowej sytuacji. Jest ostro krytykowana za zbyt przychylne komentowanie poczynań władzy. Prócz tego oferta TVP nie jest skierowana właściwie do młodzieży. Teraz ma się to jednak skończyć. TVP walczy o widzów spośród tych, którzy szerokim łukiem omijają jej ramówkę.

Według badań najbardziej opłacalną z punktu widzenia reklamodawców grupą odbiorców są osoby w wieku 16-49 i 16-59. Tymczasem najchętniej Telewizję Polską oglądają osoby po 50. i 60. roku życia. ZOBACZ TAKŻE: TVP pokazało zwiastun "polskiej Gry o Tron". Internauci ryknęli śmiechem Nic dziwnego, że do takich właśnie osób przede wszystkim skierowana jest oferta publicznego nadawcy. Wielkim sukcesem okazał się turecki serial "Wspaniałe Stulecie". Jego druga część odpowiadająca historię Sułtanki Kosem nie zebrała już tak licznej widowni, ale nadal była niezwykle popularna. Najnowszy wielki hit TVP pod tytułem "Korona Królów" przebija na razie nawet Wspaniałe Stulecie. Niestety dla Telewizji Polskiej to nadal za mało. Głównym odbiorcą serialu znów są seniorzy.

TVP walczy o widzów nowym serialem

Najnowsza produkcja Telewizji Polskiej ma być wreszcie odpowiedzią na potrzeby młodzieży. Już niebawem ma się na jednej z dwóch głównych anten (nie zdecydowano jeszcze, czy na kanale 1 czy 2) pojawić młodzieżowy serial "Za marzenia". ZOBACZ TAKŻE: Internauci mają używanie! Fala hitowych memów z "Koroną królów" Będzie on opowiadał historie młodych ludzi, trójki przyjaciół, którzy po studiach próbują osiągnąć sukces w Warszawie. Zmagać się będą z niepewnością dotyczącą przyszłości. TVP twierdzi, że serial ma być skierowany do widza młodego, jednak także dorosły będzie się przy nim dobrze bawił.

Hit? O to ma zadbać szokująca postać

Trudno powiedzieć, czy serial będzie hitem. Ma o to jednak zawalczyć jedna z postaci. Okazuje się bowiem, że jedna z głównych bohaterek będzie... lesbijką. Nie wiadomo, jak zostanie to odebrane przez konserwatywnych odbiorców publicznego nadawcy. Nie wiadomo też, czy prezes Kurski zna cały scenariusz serialu, skoro zgodził się na taką postać. Wiadomo za to z pewnością, że taka kontrowersja w serialu w telewizji publicznej, która podlega konserwatywnemu obozowi, faktycznie może być skutecznym magnesem dla młodzieży. Zwłaszcza, że już dziś wiadomo, że serial nie obejdzie się bez scen łóżkowych, można zatem przypuszczać, że te będą odgrywane także przez grającą homoseksualistkę Paulinę Chruściel. ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdor "Klanu" wyznaje. Nieuleczalna choroba zabrała mu nadzieję i marzenia Następny artykuł