Najpierw zrobił karierę u Rydzyka, potem w TVP. Teraz, aż nie uwierzycie co robi

Najpierw zrobił karierę u Rydzyka, potem w TVP. Teraz, aż nie uwierzycie co robi

TVP, wcześniej telewizja Trwam, przed tym człowiekiem otwiera się wielka kariera. Wszystko za sprawą koneksji politycznych, jakie posiada. Nie uwierzycie, co teraz będzie robił i dlaczego. W tej spółce nastają zmiany, a wszystko przez ostatnią sytuację.

TVP przyciąga do siebie ludzi, którzy nie tylko coś potrafią, ale będą przydatni przy współpracy z politykami Prawa i Sprawiedliwości. Prezesem Telewizji Polskiej jest Jacek Kurski również bardzo związany z PiS i Jarosławem Kaczyńskim. Nic dziwnego, że człowiek, który u nich pracował, zajął lepszą pozycję.

TVP, a wcześniej Trwam

Najpierw pracował w telewizji Trwam ojca Tadeusza Rydzyka, później znalazł zatrudnienie w TVP, a teraz będzie miał o wiele lepszą funkcję. Mowa o Klaudiuszu Pobudzinie. Ukończył on dziennikarstwo na uniwersytecie Rydzyka. Prócz jego telewizji i Telewizji Polskiej zaliczył jeszcze portal Osowa.com oraz Gdańsk.TV. Bardzo szybko zrobił karierę. Od 2016 roku był reporterem dla Wiadomości, później został redaktorem naczelnym Teleexpressu. Od 4 maja 2017 do 17 stycznia 2018 był szefem Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Teraz został rzecznikiem prasowym Energi i zastąpił na tym stanowisku Andrzeja Dunajskiego po aferze z informacjami o podwyżkach cen.

Ktoś lepszy niż poprzednik

Portalowi DoRzeczy.pl informator powiedział, że potrzebowali kogoś z większym doświadczeniem niż Dunajski: - Ostatnie tygodnie wyraźnie pokazały, że temat energii elektrycznej i jej cen to sprawa niezwykle ważna dla Polaków. Dlatego konieczne jest, by komunikacją w tym segmencie zajmowali się ludzie z ogromnym doświadczeniem w pracy z mediami. Taką gwarancję daje nam właśnie Klaudiusz Pobudzin - mówi informator. Jeżeli spojrzymy na doświadczenie obydwu panów, to można zobaczyć, iż jest ono podobne albo nawet większe u Andrzeja Dunajskiego. Ten również związany był z Prawem i Sprawiedliwością, pracował w swojej karierze w wielu redakcjach, był świetnym reporterem śledczym, za co otrzymał nagrodę Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Był również rzecznikiem prasowym SKOK-ów oraz przez jakiś czas kierował Wydziałem Audycji Informacyjnych w TVP 3 Gdańsk. Ma także wyższe wykształcenie niż jego następca.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nowa jakoś informacji

Energa planuje zbudować nowy dział informacji. Chcą, aby lepiej on wyglądał i przekazywał więcej informacji. Planują stworzyć własną platformę informacyjną, nowoczesną ze skuteczną polityką: - Początek roku to świetny czas na podjęcie nowych wyzwań. Mam mnóstwo pomysłów. I od razu zabieram się do pracy. Stworzymy w Enerdze najnowocześniejszy system komunikacji - powiedział Pobudzin. Wielu internautów twierdzi, że jest to czysto polityczna decyzja i Dunajski podpadł władzom Energi przez podane informacje, po których Polacy się oburzyli. Dopiero wtedy rząd Prawa i Sprawiedliwości zapoczątkował zmiany związane z energią elektryczną, a miał na to naprawdę dużo czasu.  1. Nigdy byście się nie domyślili! Wiek Barbary Kurdej-Szatan to totalne zaskoczenie
  2. Szokujące wyznanie Czytelnika: "Ta jędza wrobiła mnie w DZIECKO! Nie zapłacę ani grosza"
  3. Wjazd Tuska z mocą bomby atomowej! Popłoch w PiS
  4. KATASTROFALNE doniesienia na jutro! Instytucje rządowe biją na alarm
  5. Makabryczne ustalenia ws. śmierci 5 Polek. Kryzysowa akcja rządu
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu