TVP, wcześniej telewizja Trwam, przed tym człowiekiem otwiera się wielka kariera. Wszystko za sprawą koneksji politycznych, jakie posiada. Nie uwierzycie, co teraz będzie robił i dlaczego. W tej spółce nastają zmiany, a wszystko przez ostatnią sytuację.

TVP przyciąga do siebie ludzi, którzy nie tylko coś potrafią, ale będą przydatni przy współpracy z politykami Prawa i Sprawiedliwości. Prezesem Telewizji Polskiej jest Jacek Kurski również bardzo związany z PiS i Jarosławem Kaczyńskim. Nic dziwnego, że człowiek, który u nich pracował, zajął lepszą pozycję.

TVP, a wcześniej Trwam

Najpierw pracował w telewizji Trwam ojca Tadeusza Rydzyka, później znalazł zatrudnienie w TVP, a teraz będzie miał o wiele lepszą funkcję. Mowa o Klaudiuszu Pobudzinie. Ukończył on dziennikarstwo na uniwersytecie Rydzyka. Prócz jego telewizji i Telewizji Polskiej zaliczył jeszcze portal Osowa.com oraz Gdańsk.TV.

Bardzo szybko zrobił karierę. Od 2016 roku był reporterem dla Wiadomości, później został redaktorem naczelnym Teleexpressu. Od 4 maja 2017 do 17 stycznia 2018 był szefem Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Teraz został rzecznikiem prasowym Energi i zastąpił na tym stanowisku Andrzeja Dunajskiego po aferze z informacjami o podwyżkach cen.

Ktoś lepszy niż poprzednik

Portalowi DoRzeczy.pl informator powiedział, że potrzebowali kogoś z większym doświadczeniem niż Dunajski:

– Ostatnie tygodnie wyraźnie pokazały, że temat energii elektrycznej i jej cen to sprawa niezwykle ważna dla Polaków. Dlatego konieczne jest, by komunikacją w tym segmencie zajmowali się ludzie z ogromnym doświadczeniem w pracy z mediami. Taką gwarancję daje nam właśnie Klaudiusz Pobudzin – mówi informator.

Jeżeli spojrzymy na doświadczenie obydwu panów, to można zobaczyć, iż jest ono podobne albo nawet większe u Andrzeja Dunajskiego. Ten również związany był z Prawem i Sprawiedliwością, pracował w swojej karierze w wielu redakcjach, był świetnym reporterem śledczym, za co otrzymał nagrodę Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Był również rzecznikiem prasowym SKOK-ów oraz przez jakiś czas kierował Wydziałem Audycji Informacyjnych w TVP 3 Gdańsk. Ma także wyższe wykształcenie niż jego następca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mateusz Morawiecki musi to przełknąć. Sekrety jego rodziny wyszły na jaw

Nowa jakoś informacji

Energa planuje zbudować nowy dział informacji. Chcą, aby lepiej on wyglądał i przekazywał więcej informacji. Planują stworzyć własną platformę informacyjną, nowoczesną ze skuteczną polityką:

– Początek roku to świetny czas na podjęcie nowych wyzwań. Mam mnóstwo pomysłów. I od razu zabieram się do pracy. Stworzymy w Enerdze najnowocześniejszy system komunikacji – powiedział Pobudzin.

Wielu internautów twierdzi, że jest to czysto polityczna decyzja i Dunajski podpadł władzom Energi przez podane informacje, po których Polacy się oburzyli. Dopiero wtedy rząd Prawa i Sprawiedliwości zapoczątkował zmiany związane z energią elektryczną, a miał na to naprawdę dużo czasu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nigdy byście się nie domyślili! Wiek Barbary Kurdej-Szatan to totalne zaskoczenie
  2. Szokujące wyznanie Czytelnika: „Ta jędza wrobiła mnie w DZIECKO! Nie zapłacę ani grosza”
  3. Wjazd Tuska z mocą bomby atomowej! Popłoch w PiS
  4. KATASTROFALNE doniesienia na jutro! Instytucje rządowe biją na alarm
  5. Makabryczne ustalenia ws. śmierci 5 Polek. Kryzysowa akcja rządu

Benedykt XVI odniósł się do wielkiego proroctwa. Katolicy drżą o przyszłość