Dziennikarze TVP oraz zaproszeni do ich programów goście często zaskakują widzów bardzo skrajnymi opiniami. Ogromną aferę wywołała więc ostatnio jedna z największych na polskiej scenie politycznej przeciwniczek islamu swoim stwierdzeniem o trwającej w Europie wojnie, którym podzieliła się w „Minęła 20„.

Miriam Shaded jest powszechnie znana z bardzo stanowczych poglądów, jeśli chodzi o sprawy związane z muzułmanami. Szczególnie ujawnia się to w jej przemyśleniach dotyczących uchodźców, których bardzo często łączy z terroryzmem. Kiedy świat dowiedział się więc o ataku w Barcelonie, została ona zaproszona do TVP Info jako ekspert.

– Mówimy o walce radykalnego islamu z niewiernymi. Jest to przede wszystkim walka cywilizacyjna. Jeżeli ktoś niewystarczająco wyznaje islam i się brata z niewiernymi to znaczy, że jest apostatą. Często również ofiarami ideologii islamskiej, która nie toleruje innego myślenia są muzułmanie – rozpoczęła w bardzo kontrowersyjny sposób Shaded.

– Koalicjanci islamu i islamizacji Europy godzą się na to. Jeśli chcesz, żeby ktoś najechał twój kraj, to uspokajasz społeczeństwo, żeby nie reagowało. Uspokaja się, rozbraja się – całe społeczeństwo Europy jest rozbrajane. Ludzie nie mają broni, nie mogą się bronić. Kobiety są gwałcone, nie mogą się bronić, dochodzi do masowych gwałtów. O tym się nie mówi, zabrania się mówienia publicznie w mediach na Zachodzie, ale na szczęście mamy w Polsce wolne media – dodała także działaczka, czym zadziwiła wielu internautów, którzy później komentowali jej kontrowersyjny wywiad na Twitterze.

Kobieta zaapelowała także do władz, aby w kraju stosować obecnie „takie mechanizmy, jakie się wprowadza w czasie wojny”. Jej zdaniem politycy powinni skupić się na „zwalczaniu wszelkich islamskich jednostek”.

...

Zobacz również