Legenda TVP wzięła ślub w wieku 84 lat! Żona młodsza o ćwierć wieku

Legenda TVP wzięła ślub w wieku 84 lat! Żona młodsza o ćwierć wieku Źródło:

Stanisław Janicki był przez lata jedną z najbardziej znanych twarzy Telewizji Polskiej. Legendarny dziennikarz zaskoczył właśnie swoich fanów niezwykle pozytywnym wyznaniem. Jak się bowiem okazało, poślubił o ćwierć wieku młodszą partnerkę.

Janicki jest znany szerokiej publiczności przede wszystkim jako prowadzący cyklu "W starym kinie". Krytyk filmowy zajmował się jego koordynowaniem na antenie TVP w latach 1967-1999. Doskonale znany widzom dziennikarz ma dziś już 84 lata. Jak się jednak okazało, zdecydował się właśnie na wstąpienie w związek małżeński. 25 sierpnia poślubił o 24 lata od siebie młodszą Elżbietę.

Kim jest żona gwiazdora TVP?

Co ciekawe, para zna się już od długiego czasu. Chociaż pierwszy raz spotkali się 30 lat temu na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, dopiero dziś zdecydowali się na trwały, stały związek i... ślub. - Prowadziłem zajęcia jako wykładowca, Elżbieta - absolwentka filologii polskiej i filmoznawstwa, właśnie podjęła tam pracę. Nawiązała się między nami nić sympatii. Ela była ładną, inteligentną, słowem atrakcyjną dziewczyną, ja też byłem jako taki, ale absolutnie żadnego związku nie było - powiedział niezwykle szczęśliwy Janicki w wywiadzie dla magazynu "Dobry Tydzień". Jako że oboje byli wtedy związani z kimś innym, nie myśleli o wspólnym życiu. W 2014 roku owdowiały dziennikarz wpadł jednak na pomysł, aby odezwać się po latach do byłej współpracownicy.

Stanisław Janicki wziął ślub!

- Wybierałem się na koncert do Filharmonii Śląskiej. Nie chciałem iść sam. I nagle pomyślałem: Zaraz, chwila, przecież w Katowicach jest Ela. Zadzwoniłem, zapytałem, czy nie wybrałaby się ze mną. Zgodziła się. Potem poszliśmy na kolację. (...) Dokonałem dobrego wyboru i resztę życia spędzę z właściwym człowiekiem. Powinienem na kolanach, ze świeczką iść do Częstochowy, by podziękować za to Opatrzności - powiedział zachwycony otwarciem nowego etapu w życiu Janicki. Fani są zachwyceni doskonałymi informacjami, które przekazał im dziennikarz. Z całego kraju spływają więc do niego bardzo pozytywne życzenia.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ewa Farna wyleciała z pracy! To koniec popularnego programu z jej udziałem
  2. Meghan Markle inspiruje się Małgorzatą Rozenek?! Fanki nie mogą uwierzyć
  3. Żona Zenka Martyniuka skradła całe show! O tym występie mówią już wszyscy!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News