TVP zdecydowało się na coś całkiem nowego! Niespodziewany obrót sprawy

TVP zdecydowało się na coś całkiem nowego! Niespodziewany obrót sprawy Źródło:

TVP zdecydowało się na zrealizowanie całkowicie nowego formatu, który natychmiast zaintrygował widzów. Co ciekawe, program jeszcze nie wystartował, a już zdaje się cieszyć większą popularnością niż "Rolnik szuka żony". Takiego obrotu sprawy nie spodziewał się chyba nikt.

TVP co jakiś czas zaskakuje swoją wierną publiczność nowymi, nierzadko kontrowersyjnymi projektami. Jednym z najbardziej popularnych show stacji okazał się w ostatnich latach bez wątpienia program "Rolnik szuka żony", w którym samotni właściciele oraz właścicielki gospodarstw wiejskich starali się odnaleźć prawdziwą miłość.

TVP stawia na całkowicie nowy program, którego widzowie nie zapomną

W ostatnim czasie wokół formatu o rolnikach i rolniczkach narosło jednak wiele skandali. Nie wszystkie związki rozpoczęte podczas zdjęć przetrwały próbę czasu, a niektórzy uczestnicy chętnie opowiadali w mediach o swych sercowych rozczarowaniach. Współpracujący z Telewizją Polską producenci zdają się jednak nie zwalniać tempa i ponownie chcą postawić na zrealizowanie show, którego tematyka związana jest z randkowaniem. Chociaż "Sanatorium miłości" nie trafiło jeszcze na antenę, już dziś wywołuje prawdopodobnie większe emocje niż "Rolnik szuka żony", co jest niemałym zaskoczeniem. Nowy program także został poprowadzony przez Martę Manowską. Widzowie będą w nim jednak mogli oglądać całkowicie inną grupę uczestników. Do formatu zaproszono bowiem grupę charyzmatycznych oraz żądnych wrażeń emerytów, którzy wspólnie przenieśli się do uzdrowiska. To właśnie tam, podczas cieszenia się typowymi dla czasu spędzanego w sanatorium aktywnościami, będą próbowali odnaleźć drugą połówkę i otworzyć na nowe uczucie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nowy program popularniejszy od "Rolnik szuka żony"? Tego nikt się nie spodziewał

Co ciekawe, Telewizja Polska zorganizowała już nawet specjalną konferencję prasową, na której uczestnicy oraz prowadząca wspólnie promowali program. Grupa wyglądała na wyjątkowo zgraną i zaprzyjaźnioną. Według widzów zapowiada to dużo śmiechu oraz pozytywnych emocji. - Bardzo dobrze! Myślicie, że starsi ludzie to już tylko czekają na najgorsze, zamykają się w domu?! Trzeba wychodzić do ludzi, cieszyć się życiem póki trwa! - napisała jedna z internautek w sekcji komentarzy na popularnym portalu plotkarskim. - No i niech im się wiedzie tak dobrze jak mnie. Jestem szczęśliwa! - dodała po chwili kolejna czytelniczka. - To będzie lepsze niż Rolnik! Zero skandali, ludzie z klasą. W tym wieku już się wie, czego się szuka. Brawo za odwagę!!! - stwierdził inny internauta. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Ona nie ma nawet 11 lat… Zdjęcia córki Wiśniewskiego podbijają sieć
  2. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
  3. Widzom DDTVN odebrało mowę! Prokopa poniosło „PI*RDOLĘ”
  4. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
  5. Alicji Bachledzie-Curuś odbierze mowę! Colin Farrell o związku z polską gwiazdą
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News