Prezenterka TVP rozstała się z partnerem. "Dużo osób nie wie, jaka była prawda"

Prezenterka TVP rozstała się z partnerem. "Dużo osób nie wie, jaka była prawda" Źródło: instagram/pytanienasniadanie/

Rozstanie w TVP było jednym z najgłośniejszych w ostatnich tygodniach. Jedna z prowadzących popularnego programu śniadaniowego, niedawno rozstała się ze swoim partnerem. Choć prezenterka stroni od upubliczniania życia prywatnego, zdecydowała się tym razem wprost wypowiedzieć się na temat swojej relacji z byłym partnerem.

Prowadząca popularnego programu śniadaniowego TVP, choć nie robi tego często, postanowiła wypowiedzieć się na temat swojego życia osobistego. Jeszcze do niedawna Marcelina Zawadzka wydawała się szczęśliwa w związku. Teraz jest to już pewne. Prezenterka rozstała się z dotychczasowym partnerem. Opisała, jak teraz wyglądają ich relacje. 

Wielkie rozstanie w TVP 

W TVP zupełnie niedawno miało miejsce zaskakujące rozstanie. Tego z pewnością nikt się nie spodziewał. Jedna z prowadzących program śniadaniowy "Pytanie na śniadanie" potwierdziła, że nie jest już ze swoim dotychczasowym partnerem. Marcelina Zawadzka stara się oddzielać życie prywatne od zawodowego. Stroni od wylewnych postów czy komentarzy, które dotyczyłyby jej bliskich. Mimo to nie ukrywała swojego związku z misterem Polski - Rafałem Jonkiszem. Prawdopodobnie wynikało to z faktu, że oboje są osobami publicznymi i na dłuższą metę, ukrywanie się byłoby niemalże niemożliwe. 

- Tak, to prawda. Ja nie mówię o swoim życiu prywatnym, bo czasem mnie to przerasta. Zaczyna się związek, człowiek z kimś się spotyka i myśli idealistycznie o danej relacji. Jednak nigdy nie wiemy, co nas spotka w życiu - mówi prezenterka. 

Marcelina i Rafał wydawali się dość udaną parą. Choć byli ze sobą zaledwie 7 miesięcy, wyglądali na szczęśliwych. Jak widać, pozory mogą mylić. W ostatnim czasie prezenterka oficjalnie potwierdziła, że między nią a Jonkiszem doszło do rozstania. Powód zerwania nie jest znany. Marcelina nie chce w aż tak dużym stopniu dzielić się tą sprawą. Nieoficjalnie jednak wiadomo, że powodów do rozstania było więcej niż jeden. Wskazywać by to zatem mogło na to, że między celebrytami nie układało się od dłuższego czasu. Być może jednym z czynników, które zaważyły o takiej decyzji była różnica wieku. Przypominamy, że prezenterka w tym roku skończyła 30 lat, natomiast jej były już partner był od niej o 8 lat młodszy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Marcelina Zawadzka o tym, jak wyglądają jej relacje z byłym partnerem 

Często, gdy dochodzi do rozstania, byli już partnerzy ustalają, że zostaną przyjaciółmi. Niestety zazwyczaj życie weryfikuje to w taki sposób, że o tej przyjaźni nie można za wiele mówić. Marcelina Zawadzka postanowiła przybliżyć internautom, jak wyglądają jej relacje z Jonkiszem po rozstaniu. 

- Staram się o tym nie mówić, aby nie stawiać kogoś w niefajnej sytuacji. Najlepiej powiedzieć, że związki kończą się przyjaźnią, a bywa różnie. Teraz z Rafałem lubimy się, ale nie jesteśmy razem - wyznaje. 

Prezenterka za każdym razem, na temat byłego partnera, wypowiada się z szacunkiem i swego rodzaju sentymentem. Czy w takim razie ta przyjaźń ma szansę przetrwać?  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  2. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  3. Pani Stefania ma 101 lat i walczy w sądzie o swoje prawo. Chcieli odebrać jej mieszkanie
  4. Huczy w całej Wlk. Brytanii. Jest oficjalne oświadczenie ws. romansu księcia, gdy Kate była w trzeciej ciąży
  5. Sielanka zamieni się w tragedię. Taka jest fabuła nowego hitu TV z Pawłem Domagałą

Źródło: GALA

 

 

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News