Zadziwiająca prowokacja TVP! Media: policję na proteście atakował AKTOR

Zadziwiająca prowokacja TVP! Media: policję na proteście atakował AKTOR

Jacek Kurski oraz zarządzana przez niego TVP znaleźli się w poważnych tarapatach. Wielu internautów oskarżyło bowiem stację o manipulację i podstawienie aktora, który w tłumie na proteście pod Pałacem Prezydenckim celowo zaatakował policjantów. Materiał z jego udziałem wyemitowano bowiem później w jednym z programów informacyjnych Telewizji Polskiej. 

W czasie manifestacji przeciw nowym ustawom sądowym pomysłu PiS doszło do poważnych starć obywateli z funkcjonariuszami. Zaczęło się od wyzwisk i przepychanek, a skończyło na rozpyleniu gazu pieprzowego w dużym tłumie. Do poszkodowanych ostatecznie przyjechały nawet karetki pogotowia.

TVP w ogniu oskarżeń

Jak się jednak okazało, policja oskarżyła protestujących o to, że jako pierwsi użyli gazu. Teorię tę rozpowszechniała także Telewizja Polska, wyświetlając przy tym nagrania z wyjątkowo agresywnym mężczyzną, który w prowokacyjny sposób krzyczał na funkcjonariuszy oraz ich popychał. Co ciekawe, internauci bardzo szybko rozpoznali, że tym właśnie protestującym był aktor, który pojawiał się m.in. na widowni show "Jaka to melodia?". Student gościł także w śniadaniowym programie TVP2 "Pytanie na śniadanie".

Co na to widzowie?

W mediach bardzo szybko pojawiły się więc spekulacje, że obecność mężczyzny w materiale TVP Info nie była przypadkowa. Stację oskarżono o manipulację i podstawianie swoich ludzi, którzy mieli sprowokować agresywne nastroje wśród protestujących. Przedstawiciele telewizji nie skomentowali jeszcze tych kontrowersyjnych doniesień. TVP Fot. TwitterZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyński ma jedno marzenie. Nie chodzi o politykę
  2. Kaczyńska przyłapana publicznie! Chciała to ukryć
  3. Wyciekł tajny plan PiS! Duda będzie wściekły
  4. Torturował zwierzaka na oczach turystów. Wszyscy mieli niezły ubaw
Jacek Kurski, prezes Telewizji Polskiej Wikimedia Commons/Piotr VaGla Waglowski, http://www.vagla.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News