Polski polityk zagrał w serialu TVP. Nikt by go nie poznał

Polski polityk zagrał w serialu TVP. Nikt by go nie poznał Źródło: Fot. TVP

TVP od wielu lat zajmuje się produkcją różnych seriali. Część z nich została przyjęta pozytywnie i uznana za wielkie klasyki. Niewiele osób wie, że w jednym z nich wystąpił polityk, który dziś jest znany w całej Polsce. Trzeba przyznać, że trudno jest go rozpoznać.

TVP wyprodukowało mnóstwo seriali, które do dziś są retransmitowane na różnych kanałach telewizji publicznej. Wśród nich są takie, które zostały absolutnymi klasykami, ale również takie, które nie zyskały aż tak wielkiej popularności. Czasami brały w nich udział osoby, które po latach stały się wielkimi gwiazdami świata show-biznesu lub polityki. To, że znane dziś osoby rzeczywiście brały udział w produkcjach za najmłodszych lat, często wychodzi na jaw dopiero po wielu latach, gdy wspominają o tym sami zainteresowani.

TVP – polityk wystąpił w serialu

Jedną z osób, które po wielu latach stały się znane w całej Polsce, jest Rafał Trzaskowski. Jak się okazuje, polityk Platformy Obywatelskiej i obecny prezydent Warszawy brał udział w nagraniach do serialu "Nasze podwórko", który został nakręcony w 1980 roku dla TVP. Polityk wcielił się w rolę Tomka, małego chłopca, który nieustannie sprawiał rodzicom problemy przez swoją niesforność. Sam prezydent mówi dziś, że praca na planie wcale nie była czystą przyjemnością. Jak twierdzi, były także rzeczy, które bardzo mu się nie podobały. - Sama praca na planie nie była zabawna. Wstawanie o szóstej rano, żmudne, długie zdjęcia, powtórki ujęć. Koszmar - mówi obecny prezydent Warszawy w rozmowie z "Dziennikiem Polskim". Nie jest to jedyny przykład polityka, który wystąpił w znanej produkcji telewizyjnej. Wszyscy znają historię Lecha Kaczyńskiego i Jarosława Kaczyńskiego, którzy w 1962 zagrali główne w role w filmie "O dwóch takich, co ukradli księżyc".

TVP – epizod prezydenta robi furorę

Co ciekawe, Trzaskowski przyznał, że miał także propozycję występu w "Akademii Pana Kleksa", jednak zdecydował się ją odrzucić. Prezydent stolicy twierdzi, że do dziś nie może mu tego wybaczyć jego własna żona, która najwyraźniej jest wielką wielbicielką tego filmu. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Mało kto zdawał sobie sprawy z krótkiej kariery filmowej prezydenta Warszawy, jednak po latach rzeczywiście można odnaleźć pewne podobieństwa w postaci małego Tomka, który delikatnie przypomina jednego z najważniejszych polityków w Polsce. Zauważyli to także ci, którzy mieli okazję oglądać serial w ostatnim czasie. Największym sukcesem w karierze politycznej Rafała Trzaskowskiego był wybór na prezydenta stolicy, który udało mu się uzyskać w wyborach samorządowych pod koniec poprzedniego roku. Swoją kadencję rozpoczął z przytupem, wprowadzając niedawno kartę LGBT. Warszawa jest jednym z pierwszych największych miast, które zadeklarowały swoją otwartość na wszystkie orientacje seksualne.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kim jest ojciec Agnieszki Chylińskiej? Tego nie spodziewali się nawet najwierniejsi fani!
  2. Legendarna piosenkarka popełniła samobójstwo. Zaplanowała je ze szczegółami
  3. Sprawdziliśmy ile kosztuje schabowy w restauracji Gessler. Dwa razy, bo za pierwszym nie mogliśmy uwierzyć
  4. „To jest dla mnie smutny wywiad”. Wzruszające słowa Roberta Janowskiego o żonie
  5. Książę pokłócił się z żoną o Dianę! Krzyki i sceny w Pałacu Buckingham
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Fakt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News