Telewizja Polska zaskakuje nas już od dłuższego czasu, to co wypuści teraz to prawdziwy HIT. Opublikowano już oficjalny zwiastun produkcji. Miała być polska wersja „Gry o tron” ale wyszło… no cóż.

Telewizja Polska wydała swój listopadowy trailer nowego „hitowego” serialu „Korony Królów”, który na ekranach pojawi się już w styczniu 2018 roku. Produkcja w swoim zamiarze ma ukazać życie w państwie polskim za czasów króla Kazimierza Wielkiego.

Polska wersja „Gry o tron”?

Niektórzy widzowie mieli nadzieje, że będzie to polska wersja serialu „Gry o tron”, który zyskał ogromną sławę na całym świecie. W pewnym sensie, taki był zamiar, ponieważ producent do tworzenia nowego serialu zachęcił się wielką popularnością tureckiej telenoweli „Wspaniałe stulecie”, którą możemy oglądać aktualnie w TVP.

Trailer nowego polskiego serialu nie napawa jednak optymizmem. W porównaniu do amerykańskiego serialu, w zwiastunie „Korony Królów” brakuje dynamiczności, szybkiej akcji oraz czegoś, co naprawdę „chwyta za gardło”. Po obejrzeniu zwiastunu, powinniśmy z niecierpliwością czekać na więcej, niestety patrząc na opinię internautów, skutek był odwrotny.

Jaki kraj, taka Gra o tron – żartowali internauci.

Nic specjalnego. Jeśli zwiastun jest taki drętwy i nafaszerowany ideologią, to co będzie dalej? – skomentował niezbyt optymistycznie pewien pan.

https://youtu.be/UwKeSBxCQ5Y

Źródło: natemat.pl

...

Zobacz również

Oto najlepsze filmy lat 90.! Który budzi w tobie najlepsze wspomnienia?

Na jaki temat Macierewicz napisał magisterkę? Zaskakujące! Tego nie wiedziałeś o byłym szefie MON