Sylwester w TVP zostanie zrujnowany? Siła wyższa jest nieubłagana
Patryk Korzec - 28 Grudnia 2018

Sylwester w TVP zostanie zrujnowany? Siła wyższa jest nieubłagana

TVP jak co roku przygotowało dla swoich widzów imprezę sylwestrową na świeżym powietrzu w pozornie idealnym miejscu - zaśnieżonym Zakopanem. Zgodnie z prognozami jednak koncerty mogą być całkowicie zrujnowane, a wszystko przez zjawiska, których nie sposób jest uniknąć i nic nie można na nie poradzić. 

TVP w ostatnim czasie nie cieszy się specjalną popularnością, a przez liczne kontrowersje i wpływy polityczne partii rządzącej, od stacji odwraca się coraz więcej widzów. Wpływy maleją, zarząd postanowił więc przygotować coś specjalnego, co zapewni telewizji kolejną falę popularności, nie wszystko jednak chyba pójdzie zgodnie z planem. Wielu z nas liczyło, że 2019 rok powitamy stojąc w wysokiej warstwie białego śniegu, bawiąc się podczas występów znakomitych artystów zaproszonych do Zakopanego przez TVP. Tymczasem zgodnie z najnowszymi doniesieniami specjalistów, taka wizja niestety nie ma zbyt dużo wspólnego z rzeczywistością, która nas czeka. Sylwester w górach może zostać całkowicie zrujnowany, a organizatorzy będą bezradni wobec siły wyższej.

Sylwester TVP okaże się porażką?

Po tym, jak miliony Polaków musiały pogodzić się z faktem, że w tym roku nie będzie ukochanych przez nasz naród białych świąt, pojawia się jeszcze gorsza informacja. Wiele osób wyjeżdża witać nowy rok wraz z artystami zaproszonymi do Zakopanego przez TVP, a tam czekać może na nich prawdziwa masakra. Specjaliści określają, że spodziewać się możemy w rejonach górskich bardzo porywistych wiatrów (nawet do 70 km/h) i opadów przeszywającego deszczu, który w połączeniu z temperaturą sięgającą w godzinach nocnych 0 stopni Celsjusza może totalnie zrujnować przedsięwzięcie stacji. Możemy zapomnieć o białym puchu i pięknych, zaśnieżonych krajobrazach Zakopanego - wszędzie więc pojawi się marznące błoto i roztopy. Tak nieciekawa sytuacja może spowodować, że wielu Polaków wybierze raczej ciepłe schroniska lub zostanie po prostu w domach, a impreza okaże się wielką klapą TVP.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
M jak miłośćM jak miłość: Była jedną z największych gwiazd serialu. Po latach zaskoczyła wszystkich!Czytaj dalej

Prognoza pogody na najbliższe dni

Podobnie wyglądać będzie również sytuacja przez cały weekend poprzedzający uroczyste świętowanie nowego roku. Synoptycy są przekonani, że dni te upłyną pod znakiem częstego i nieprzyjemnego deszczu, jedynym pocieszeniem natomiast znów będą dodatnie temperatury sięgające 6-7 stopnic Celsjusza. Uważać musimy natomiast na porywisty wiatr, który niebezpieczny może być zwłaszcza na wybrzeżu oraz w wyżej wymienionych, wysokich górach. Tam spodziewać się można nawet zawiei oraz zamieci śnieżnych. Czujność zachować trzeba również nocami, ciepła temperatura w ciągu dnia powodować może bowiem w wielu miejscach roztopy zalegającego śniegu, co w połączeniu z nocnymi i porannymi przymrozkami przynieść może oblodzenia na chodnikach i wyjątkowo śliskie oraz niebezpieczne drogi.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dorota Szelągowska ma syna ze sławnym muzykiem. Do kogo jest podobny?
  2. Pola Raksa kiedyś i dziś. Aktorka wygląda wyśmienicie - ma prawie 80 lat!
  3. Widzowie Pierwszej miłości załamani. Śmierć bohaterki serialu
  4. Kuba Wojewódzki nie utrzymuje z bratem kontaktu. Kim jest Tomasz Wojewódzki?
  5. llman: Pochodzenie gwiazdy powodem ataków prawicy
  6. Kurdej-Szatan była totalnie pijana?! Jej wściekła mama komentuje szokujące nagrania
Anna PrzybylskaAnna Przybylska przed śmiercią. Wzruszające do łez relacje z ostatnich chwil jej życiaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News