Smutne święta b. prezentera TVP. Choroba rozdarła jego rodzinę

Smutne święta b. prezentera TVP. Choroba rozdarła jego rodzinę Źródło: Screen/TVP/Pytanie na śniadanie

TVP zrobiło z niego jednego z najbardziej rozpoznawalnych prezenterów w naszym kraju. Wszystko w jego życiu układało się idealnie, te święta jednak będą wyjątkowo smutne. Straszna choroba rozerwała jego rodzinę.

TVP zaproponowało mu współpracę jeszcze w czasach PRL. Najpierw zabłysnął w legendarnym "5-10-15", a z czasem został gospodarzem głównego wydania "Wiadomości". Znali go absolutnie wszyscy, a jego zerwanie ze stacją i przejście do TVN było gigantycznym zaskoczeniem dla milionów. 

Piotr Kraśko jest dumny z angażu w "Dzień Dobry TVN" i wydawało się, że wszystko w jego życiu poukładało się idealnie. Zapomniał o TVP i stał się ikoną niezwykle lubianego formatu, niestety jednak nad jego rodziną znów pojawiły się czarne chmury. Nadchodzące święta będą dla niego i jego bliskich wyjątkowo smutne, wszyscy bowiem muszą poradzić sobie z poważną chorobą seniorki rodu, Janiny. 

Byłą gwiazdę TVP czekają naprawdę przykre święta

Piotr Kraśko nie ukrywa w wywiadach, że jego związek z Karoliną Ferenstein-Kraśko jest jak z bajki. Wychowują razem trójkę dzieci i każdą wolną chwilę spędzają razem, często odwiedzając swoich bliskich. Podobnie zapowiadały się również Święta Wielkanocne, podczas których przy stole zasiąść mają 4 pokolenia. Niestety wszystko wskazuje na to, że będzie to niesamowicie przykra uroczystość, ponieważ stan zdrowia babci Karoliny nie jest najlepszy. 

- Moja mama ma 99 lat. W ubiegłym roku była w doskonałej formie. Niestety, przeszła wylew. Już jest lepiej, zaczęła chodzić, ale ma problemy z mówieniem, ciężko ją czasem zrozumieć - opowiedziała w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" Wanda Bucholc-Ferenstein. 

Cała rodzina jest niezwykle ze sobą zżyta, a choroba seniorki rodu rozrywa ich od środka. Jakby smutnych informacji było mało, to niestety niejedyny problem, z którym w przedświątecznym czasie zmierzyć się musi rodzina byłej gwiazdy TVP. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To niejedyny problem rodziny Piotra Kraśki

Jak donoszą media, żona Kraśki niedawno wraz z bliskimi wybrała się na wycieczkę do Gałkowa, gdzie zdecydowała się na coś szalonego. Powitała wiosnę kąpiąc się w lodowatej Krutni i najprawdopodobniej wtedy nabawiła się infekcji. 

Wszyscy przed Wielkanocą mają pełne ręce roboty i dziesiątki spraw do załatwienia, Karolina natomiast nie powinna wychodzić z łóżka i musi zrobić wszystko, by jak najszybciej się wyleczyć. Jak mówi w rozmowach z mediami, ma nadzieję, że do świąt wyzdrowieje i będzie mogła pomóc w pracach domowych. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  2. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się nie spodziewała
  3. Nostradamus przewidział pożar Notre Dame? Dalsza część jego przepowiedni jest przerażająca
  4. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru
  5. Ojciec dzieci Anny Przybylskiej zatrzymany. Oskarżają go o obrzydliwe przestępstwo, dla wielu to ciężki szok
  6. Świat obiegła wiadomość, że Meghan Markle urodziła. B. rzecznik królowej zabrał głos

Źródło: Pomponik

Następny artykuł