Nie żyje słynny Szymon K. TVP ujawnia porażające okoliczności jego nagłej śmierci

Nie żyje słynny Szymon K. TVP ujawnia porażające okoliczności jego nagłej śmierci Źródło: pikio.pl

TVP przekazało szokujące informacje. Słynny Szymon K., który wsławił się swoją działalnością gangsterską w latach 90., nie żyje. Okoliczności śmierci byłego szefa gangu żoliborskiego są wstrząsające.

TVP podało z rana informację, która może zmrozić krew w żyłach. Jeden z najważniejszych gangsterów lat 90., szef gangu Żoliborskiego - Szymon K. nie żyje. Przestępca, który był jednym z najważniejszych przedstawicieli sceny mafijnej został znaleziony martwy w swoim prywatnym mieszkaniu. Okoliczności śmierci mafiozy są co najmniej zastanawiające.

TVP przekazuje straszną informację. Szymon K nie żyje

Słynny "Szymon z Łomianek", który był legendą warszawskiego półświatka, zginął w swoim mieszkaniu 17 kwietnia. Jeden z najważniejszych świadków i współpracowników policji w sprawie Rafała S. pseudonim "Szkatuła" został znaleziony na podłodze swojego mieszkania z widoczną raną postrzałową. Według najnowszych ustaleń policji, za śmierć byłego gangstera odpowiada on sam. Samobójstwo byłego mafijnego bossa wydaje się śledczym najbardziej prawdopodobną opcją.

– Śmierć Szymona K. to nie porachunki przestępcze, ale samobójstwo. Dlaczego do niego doszło? Może nie wytrzymał tego, że jest „sześćdziesiątką” (współpracownikiem policji) i musiał zerwać z poprzednim życiem, w którym był kimś. Może bał się, że trafi za kraty, bo na wolności miał problemy z prawem. Na pewno, zanim doszło do tragedii, Szymon nie dał żadnego sygnału, że ma myśli samobójcze – mówi oficer stołecznej policji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Śmierć K. wzbudza kontrowersję

Mimo że raport policji w sposób jasny mówi o tym, że K popełnił samobójstwo, to jak na razie śledczym nie udało się ustalić, co mogło być motywem takiego zachowania. Wiadomo, że "Szkatuła" przez całe lata groził "Szymonowi z Łomianek" zabójstwem jego i członków jego rodziny. Przypomnijmy, że to właśnie dzięki zeznaniom byłego, mafijnego bossa udało się zatrzymać członków mafii żoliborskiej i mokotowskiej.

- Ludzie tacy jak ja zawsze już będą bandytami. Robiłem wiele złych rzeczy. Nigdy jednak nie posunąłem się do tego, by grozić czyjemuś dziecku. Tu szkatułowi przekroczyli granicę. Byłbym gotów zostać skazany na dożywocie, byleby dano mi szansę zostać sam na sam ze Szkatułą – mówił K. przed śmiercią.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak jest ZAKOCHANY! Wiemy w kim! Przyznał szczerze: „To był właśnie TEN strzał!”
  2. Edyta Górniak ma KRÓTKIE włosy! Wygląda jak 20 LAT temu, gdy zaczynała karierę! 
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole podstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

źródło: TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News