TVP przekazało tragiczne informacje. Nie żyje mistrzyni świata, wstrząsająca śmierć

TVP przekazało tragiczne informacje. Nie żyje mistrzyni świata, wstrząsająca śmierć Źródło: fot.

TVP podało dziś przygnębiającą wiadomość. Nie żyje trzykrotna mistrzyni świata w kolarstwie, zdobywczyni srebrnego medalu igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Media donoszą też o szokujących kulisach śmierci sportsmenki.

TVP i media sportowe przekazały dziś smutną wiadomość. Nie żyje Kelly Catlin, amerykański kolarka. Miała zaledwie 23 lata, a już mogła poszczycić się wieloma prestiżowymi osiągnięciami. Niestety, kolejnych już nie będzie.

TVP podało informacje. Tragiczna śmierć mistrzyni świata

Catlin była srebrną medalistką igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Wraz z koleżankami wywalczyła srebro w wyścigu kolarstwa torowego na dochodzenie. Spore sukcesy osiągała również w okresie między igrzyskami, zwanym olimpiadą. Catlin zdobywała trzy razy mistrzostwo świata, będąc niepokonana w imprezie tej rangi w ostatnich trzech latach! 

Niestety, dziś media informują o tragicznej śmierci kolarki. Amerykańska federacja kolarska ograniczyła się do lakonicznego komunikatu o śmierci Catlin w domu. Szczegóły zdarzenia opisał ojciec zmarłej. W rozmowie z amerykańskim portalem VeloNews przyznał, że jego córka targnęła się na swoje życie. Do samobójstwa doszło w nocy z piątku na sobotę.

- Była dla nas kimś więcej niż sportowcem. Na zawsze pozostanie częścią kolarskiej rodziny USA. Cała nasza społeczność opłakuje tę ogromną stratę - oświadczył w imieniu amerykańskiej federacji kolarskiej jej prezes, Rob DeMartini.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pogrążonemu w żałobie ojcu, bliskim i całej federacji przekazujemy wyrazy smutku i ubolewania.

Catklin mimo młodego wieku utrzymywała się na sportowym szczycie. Trzy wskazane mistrzostwa świata "dzierżyła" nieprzerwanie od 2016 roku. W tym roku nie stanie niestety do obrony tytułu.

fot. Twitter/BBC

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kim jest mąż Edyty Herbuś? Nikt się TEGO nie spodziewał!
  2. Piotr Rubik SCHUDŁ 12 kg! Muzyk przeszedł niewyobrażalną metamorfozę [ZDJĘCIA PRZED I PO]
  3. Jackowski o tym, co niedługo będzie działo się w Polsce. Ma dla nas bardzo złe informacje
  4. Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z rodzicami. Nie uwierzycie, kim są
  5. Nie uwierzycie, ile lat ma Dagmara z "Królowych życia". Wielu będzie w szoku

źródło: TVP

 

Następny artykuł