Zdradziła go zaraz po ślubie. Aktor seriali TVP publicznie poniżył byłą żonę?!
Anna Maria Guziewska - 29 Grudnia 2018

Zdradziła go zaraz po ślubie. Aktor seriali TVP publicznie poniżył byłą żonę?!

TVP zaproponowało mu rozmaite role. To właśnie dzięki nim, Mateusz Damięcki osiągnął status gwiazdy. Chociaż jest nazywany jednym z najwybitniejszych aktorów młodego pokolenia, to jego życie prywatne wciąż zajmuje media. Ostro skrytykował publikację jednego z magazynów, która opublikowała jego prywatne zdjęcie. Przy okazji poniżył byłą żonę.

TVP zapewniło mu status gwiazdy. Pojawił się między innymi na planie seriali "Na dobre i na złe" czy "Chichot losu". Szybko podbił serca fanów, a ci na bieżąco śledzą jego prywatne życie. Na swoim Instagramie opublikował zdjęcie, które miało ujawnić niekompetencje jednego z kolorowych magazynów. Przy okazji mocno skomentował, co znaczy dla niego była żona. Jego pierwsze małżeństwo nie trwało nawet roku. Para rozwiodła się po ośmiu miesiącach. Według doniesień portalu Pudelek.pl powodem miała być zdrada jego partnerki tuż po ślubie. Aktor nie wspomina tego związku najlepiej.

Co Mateusz Damięcki powiedział o byłej żonie? Gwiazdor TVP nie przebierał w słowach

Magazyn "Viva" postanowił podsumować miniony rok na Instagramie. Post zawierał informacje o ślubach gwiazd. Na jednym ze zdjęć Mateusz Damięcki w ślubnej scenerii z byłą żoną, z którą mężczyzna się rozwiódł. Zamiast u boku Pauliny Andrzejewskiej, opublikowano zdjęcie z Patrycją Krogulską. Na tę publikację aktor zareagował bardzo ostro. Postanowił wylać żal na redakcję, co fani zrozumieli. Przy okazji podsumował swoje minione małżeństwo - czego entuzjaści talentu aktora nie potrafili zaakceptować. - Szanowna „redakcjo” (...). Chciałbym poinformować szanownych państwa, że prawie robi dość dużą różnicę. A mianowicie: prawie udało wam się w swoim materiale umieścić poprawne zdjęcie i przyporządkować je do faktycznych wydarzenia mijającego roku. Tak, rzeczywiście wziąłem 11 miesięcy temu ślub. Ale nie z kobietą, którą w moim towarzystwie widać na zdjęciu stanowiącym element tego przeuroczego kolażu. Czy naprawdę wydaje się państwu, że to nie ma znaczenia? Że to wszystko jedno? - zaczął swoją wypowiedź Damięcki. Później mężczyzna postanowił nieco zdradzić swoje emocje związane z byłą partnerką. - Czy nie ma dla was znaczenia różnica między imionami: Paulina i Patrycja, uczuciami szczęścia i nieszczęścia , słowami: miłość i pomyłka, radość i niewypał, słońce i deszcz? - napisał pod zdjęciem na Instagramie. Reakcja fanów była natychmiastowa. Ci zauważają, że pomyłka redakcji jest bolesna, ale mężczyzna nie powinien publicznie poniżać byłej partnerki. - Nie wypada tak pisać, nawet o kimś byłym i to publicznie - pojawia się w komentarzu pod wpisem. - Panie Mateusz redakcja się pomyliła, ale to nie znaczy że można kogoś oczernić, szczególnie jeśli samemu parę miesięcy temu udzieliło się owej "redakcji" wywiadu - zauważa internauta.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
M jak miłośćM jak miłość: Była jedną z największych gwiazd serialu. Po latach zaskoczyła wszystkich!Czytaj dalej
- Weź to lepiej skasuj chłopie bo żenadą jedzie z twojej strony i pomyłką, a tamtej bym wysłała kwiaty - krytykuje internautka. - Kocham Cię skarbie i wiem co miałeś na myśli a Ci którzy nie zrozumieli już trudno , szkoda nerwów - odniosła się sama Andrzejewska w komentarzu. Wpis Damięckiego wywołał burzę w Internecie. Mateusz Damięcki wytłumaczył się, że jego słowa nie odnosiły się bezpośrednio do byłej partnerki, a do wrażeń z pierwszego małżeństwa.TVP Instagram/Mateusz DamięckiZOBACZ TAKŻE:
  1. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  2. Nie żyje wielki Polak, przyjaciel TVN i Jana Pawła II. Cały kraj w żałobie
  3. Tysiące ludzi chciało rozszarpać gwiazdora TVN! Stanął z nimi oko w oko
  4. Joanna Kulig: mąż aktorki to znany reżyser. Jak wygląda?
  5. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
Świat według KiepskichŚwiat według Kiepskich: Walduś całkiem zaskoczył! Z tej strony go nie znaliśmyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News