Prezes TVP zapadł się pod ziemię! Tego nagrania Kurski będzie się wstydzić do końca życia

Prezes TVP zapadł się pod ziemię! Tego nagrania Kurski będzie się wstydzić do końca życia Źródło:

Dziś Jacek Kurski nie widzi nic złego w piastowaniu funkcji prezesa TVP, mimo swej politycznej przeszłości i powiązań. Okazuje się jednak, że jeszcze kilkanaście lat temu było to dla niego niewyobrażalne.

Jacek Kurski od kilku lat pełni zaszczytną funkcję prezesa Telewizji Polskiej. Chociaż wybór nowej osoby sprawującej władzę nad TVP nie obył się bez słów sprzeciwu oraz mnóstwa kontrowersji, to koniec końców i tak stanowisko to objęła osoba związana ze światem polityki. Co ciekawe, Kurski sam był tego zagorzałym przeciwnikiem, o czym dziś najwyraźniej zapomniał. Światło dzienne ujrzał niezwykły materiał, o którego istnieniu cała Telewizja Polska wolałaby zapomnieć. Koniecznie musicie to zobaczyć!

Jacek Kurski obiecywał, ale słowa nie dotrzymał

Obecny prezes Telewizji Polskiej nigdy nie stronił od wywiadów. Gdy 12 lat temu udzielał jednego z nich Piotrowi Najsztubowi, powiedział coś, o czym dziś wolałby zapomnieć. Jak się okazuje, mężczyzna obiecał, że nigdy nie zasiądzie na fotelu prezesa TVP! - Jestem politykiem. Czynnym, twardym, nawet takim frontowym. Na dziewiątym piętrze nie powinien być polityk i myślę, że nie powinien być Jacek Kurski. Myślę, że uda się znaleźć merytoryczną osobę, która nie będzie politykiem - oznajmił wówczas Jacek Kurski, dzisiejszy prezes Telewizji Polskiej. Prowadzący wywiad postanowił skorzystać z okazji i poprosił polityka, aby ten dał słowo, że tak się właśnie stanie. - Obiecuje pan? - spytał dziennikarz. - Jacek Kurski prezesem telewizji nie będzie - twardo obiecał obecny włodarz TVP. Jak widać, nigdy nie można ufać politykom, gdyż przytrafiająca się okazja może mocno pokrzyżować ich plany. Zachęcamy do zapoznania się z tym zaskakującym materiałem wideo. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Złote dzieci PiS. Tak dostaje się pracę w spółkach skarbu państwa
  2. Maria Kiszczak przerywa milczenie! Zdradziła prawdziwe relacje Kaczyńskiego z Kiszczakiem
  3. Lewandowska dostała propozycję od gwiazdora „Na wspólnej”. Nie mogła mu odmówić!
  4. Gdzie mieszka Magda Gessler? Wszystkiego się spodziewaliśmy, ale nie tego
  5. Ile waży Dorota Wellman? Fani są zachwyceni postawą gwiazdy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News