TVP donosi o przerażającej tragedii. W rzece znaleziono zwłoki noworodka, trwają poszukiwania matki

TVP donosi o przerażającej tragedii. W rzece znaleziono zwłoki noworodka, trwają poszukiwania matki Źródło: Flickr/Piotr Drabik

TVP podało do opinii publicznej wstrząsającą wiadomość. W jednym z polskich miast dokonano makabrycznego odkrycia - z rzeki wyłowiono ciało noworodka. Zostały wszczęte działania w celu ustalenia jego tożsamości.

TVP podało makabryczną informacje. W jednym z polskich miast dokonano odkrycia - znaleziono ciało małego dziecka. Cała lokalna społeczność jest w szoku, nikt nie może uwierzyć, że takie zdarzenie miało miejsce w ich najbliższej okolicy. Na miejscu natychmiast pojawiły się odpowiednie służby, które wszczęły działania, mające na celu ustalenie przyczyn i okoliczności jego śmierci, a także zidentyfikować tożsamość dziecka i matki.

Do wstrząsającego odkrycia doszło w okolicy miasta Zawiercie (województwo śląskie). Jeden z mieszkańców pobliskiej wsi zauważył zwłoki noworodka płynące rzeką. Na miejscu bardzo szybko pojawiły się odpowiednie służby, które wszczęły śledztwo.

TVP informuje: zwłoki dziecka znalezione w okolicy Zawiercia

Przypadkowy przechodzeń, mieszkaniec jednej z okolicznych wsi Grabiec, znalazł zwłoki luźno dryfujące w rzece Krztynia. Natychmiast wezwał policję. Funkcjonariusze, którzy zjawili się na miejscu wraz z prokuraturą wydobyli zwłoki.

- Na miejscu pracowali policjanci oraz prokurator, który zlecił przeprowadzenie sekcji zwłok dziecka - powiedział TVP Info oficer prasowy policji w Zawierciu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W chwili obecnej wiadomo, że martwy noworodek jest płci żeńskiej. Trwają czynności, mające za zadanie ustalenie czy dziewczynka urodziła się martwa, czy też śmierć nastąpiła w wyniku działań osób trzecich, już po narodzinach. Sekcja zwłok będzie w stanie wykazać, jakie były prawdziwe okoliczności jej śmierci. Od chwili odkrycia ciała, priorytetem stało się odnalezienie matki dziecka, która może okazać się kluczem do rozwiązania tej sprawy.

Pada wiele podejrzeń, że dziecko mogło stać się ofiarą działań matki, która nie mogąc poradzić sobie z faktem narodzin córki, postanowiła pozbyć się jej w najbardziej bestialski sposób. Jednakże w chwili obecnej są to jedynie domysły. W zależności od tego, w jaki sposób ostatecznie zginęła dziewczynka, osobom, które do tego się przyczyniły może grozić kara więzienia od kilku miesięcy do nawet dożywocia - w przypadku wykazania świadomego zabójstwa.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Pies udawał martwego, żeby zostać dłużej na spacerze. Jego zachowanie to hit
  2. Jolanta Fajkowska była nazywana królową TVP. Jak teraz wygląda znana dziennikarka?
  3. Umówiła się na randkę. Przed spotkaniem chłopak wysłał jej listę zasad, po której zdębiała
  4. Pogoda długoterminowa na lato. Nie wszystkim się spodoba to, co nas czeka
  5. Antoś nie żyje, Jaś do końca życia będzie kaleką. Materiał TVN doszczętnie wami wstrząśnie
  6. Piotr Żyła bawił się na weselu! Dawid Kubacki wziął ślub, jego żona wyglądała zjawiskowo, mamy zdjęcia

źródło: TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News