Gwiazda TVP zrugana przez fanów, poszło o dziecko. "To niepojęte!"

Gwiazda TVP zrugana przez fanów, poszło o dziecko. "To niepojęte!" Źródło: youtube.com/tvnpl

TVP pomogło tej młodej celebrytce rozsławić swoje nazwisko. Teraz jest obiektem zainteresowania wielu mediów, poświęconym życiu gwiazd i sama czynnie udziela się w mediach społecznościowych. Jej ostatnie zdjęcie jednak sprawiło, że spadła na nią fala krytyki, ze strony internautów, którzy szczególnie ją polubili.

Gwiazda TVP opublikowała w ostatnim czasie zdjęcie na Instagramie, które bardzo licznie zostało skomentowane przez jej fanów. Internauci, a zwłaszcza ta część, która więcej uwagi poświęca jej prywatnemu życiu, pospieszyli z krytyka dotyczącą ich zdaniem, niestosownego zachowania.

Paulina Krupińska znana jest od kilku lat nie tylko jako Miss Polonia z 2012 roku, ale także prezenterka stacji TVP i TVN. Od chwili gdy zdobyła zaszczytny tytuł najpiękniejszej kobiety w kraju widzowie bardzo intensywnie zaczęli interesować się jej życiem prywatnym. Dlatego też wiele osób nie może zrozumieć, dlaczego celebrytka wstawia zdjęcia na własnego Instagrama z chrześniakiem, a starannie unika pokazania twarzy własnych pociech.

Prowadząca TVP publikuje zdjęcie na Instagramie. Internauci mają pewne zarzuty

Paulina Krupińska nigdy nie ukrywała, że jej marzeniem jest założenie rodziny i posiadanie dzieci. Od kilku lat żyje w szczęśliwym małżeństwie z Sebastianem  Karpielem-Bułecką, z którym ma dwoje dzieci: córkę Antoninę (urodzoną w 2015 roku) i syna Jędrzeja (urodzonego w 2017 roku). Para zgodnie podjęła decyzję, żeby prowadzić swoją karierę odpowiedzialnie i nie robić niczego, co mogłoby zaszkodzić dzieciom.

Dlatego też, w przeciwieństwie do wielu sławnych par, nie pokazują twarzy swoich dzieci w Internecie. Wrzucając ich zdjęcia do sieci, robią to w taki sposób, aby nie było widać ich twarzy. Mnóstwo osób bardzo popiera taką decyzję. Jednakże zdjęcie, opublikowane przez Paulinę Krupińską do którego pozuje z chrześniakiem wywołało dyskusję na ten temat. Celebrytka tłumaczy, że rodzice chłopca nie mają do tego przeciwwskazań. Mimo tego, krytyka wystąpiła i niektórzy nie mogą się pogodzić z tym faktem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Trochę to dla mnie niepojęte, że pokazuje pani zdjęcia cudzych dzieci, a swoich nie - napisał ktoś.

- Mogłaby pani w końcu pokazać własne dzieci, a nie chwalić się cudzymi. Jaki to ma sens? - dodał ktoś inny.

- Dajcie już spokój. To chyba indywidualna sprawa każdego rodzica, w jaki sposób wychowuje swoje dzieci i komu chce pokazać - kończył dyskusje inny internauta.

(źródło fot.: Instagram/Paulina Krupińska)

ZOBACZ TAKŻE

  1. Filip Gurłacz musiał odejść z „M jak Miłość” za karę! Co się stało?
  2. Dziennikarka TVP została zamordowana przez własną córkę. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską
  3. Najbliższy człowiek papieża skazany za pedofilię. Polski duchowny: to prześladowanie
  4. Justyna właśnie znowu odpaliła petardę w kierunku Piotra Żyły. Publicznie pierze brudy kolejny raz
  5. Życie "księżniczki" Marty Kaczyńskiej nagle zamieniło się w bajkę. Tak drogo nie jada niemal nikt
  6. Julia Wieniawa przerywa milczenie i mówi o kolejnej "strasznej" chorobie. Znowu grubo przesadziła?

źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News