Oniemieliśmy. Najważniejszy kandydat na prezydenta Warszawy to była gwiazda TVP

Oniemieliśmy. Najważniejszy kandydat na prezydenta Warszawy to była gwiazda TVP

TVP poszczycić się może wieloma produkcjami wyprodukowanymi i emitowanymi przez wszystkie lata działalności, które Polacy do dziś uznają za legendarne, a ich bohaterów za klasyków kina. Tego jednak nie spodziewał się nikt - najważniejszy kandydat na prezydenta Warszawy również podbijał serca widzów.

TVP zostało założone niemalże równo 66 lat temu, a w swojej historii poszczycić się może produkcją wielu formatów, które do dziś Polacy uważają za przełomowe i legendarne. Co prawda technologia w ostatnich latach gwałtownie się rozwinęła i często słychać głosy, że Telewizja Polska nie do końca potrafi za tym rozwojem nadążyć, jednak wciąż uznaje się ją za jedną z najważniejszych telewizji w naszym kraju. Przez te wszystkie lata wychowała również wielu wspaniałych aktorów oraz celebrytów, którzy swoje spektakularne kariery rozpoczynali właśnie przed jej kamerami. Nikt się jednak nie spodziewał, że serca widzów TVP podbijał również najważniejszy kandydat na prezydenta Warszawy w nadchodzących wyborach samorządowych.

Rafał Trzaskowski to była gwiazda TVP

Z pewnością niewiele osób zdaje sobie sprawę, że jeden z najważniejszych kandydatów na prezydenta Warszawy, Rafał Trzaskowski w przeszłości był gwiazdą w serialu TVP. Wcielał się w postać Tomka ze słynnej produkcji telewizyjnej "Nasze podwórko". Był to debiut aktorski polityka, lecz dostał po nim szansę na kontynuowanie kariery - otrzymał propozycję zagrania w filmie "Akademia Pana Kleksa", postanowił z niej jednak zrezygnować. - Sama praca na planie nie była zabawna. Wstawanie o szóstej rano, żmudne, długie zdjęcia, powtórki ujęć. Koszmar - polityk żalił się w rozmowie z Dziennikiem Polskim. Kandydat startujący w wyborach samorządowych postanowił skomentować również innych polityków znanych z występowania przed kamerami - braci Kaczyńskich, którzy zagrali główne role w filmie "O dwóch takich, co ukradli księżyc". - Opowieść „O dwóch takich, co ukradli Księżyc” nie należała do moich ulubionych pozycji. Co tu dużo mówić, nudny był ten film i tyle. Nie porywał!

Zażarta walka o fotel prezydenta Warszawy

Rafała Trzaskowskiego określa się jako najważniejszego kandydata na prezydenta miasta Warszawy w nadchodzących wyborach samorządowych, na które wybierzemy się już w najbliższą niedzielę. Mówi się również, że spośród pozostałych kandydatów realnie zagrozić mu może jedynie Patryk Jaki, który całą swoją kampanię wyborczą buduje na niestandardowych akcjach promocyjnych, publikowaniu futurystycznych spotów wyborczych oraz udziale w teledysku wrocławskiego rapera.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jak wynika z sondażu Kantar Millward Brown wykonanego dla "Faktów", w wyborach ma zamiar wziąć udział aż 88% badanych. Zagłosowanie na Rafała Trzaskowskiego deklaruje 42% wyborców, natomiast na Patryka Jakiego już tylko 30%. Żadnemu z pozostałych kandydatów nie udało się zdobyć więcej niż 3% głosów. Jak się okazuje, druga tura również nie niesie ze sobą spektakularnych zmian - Trzaskowski może według sondażu liczyć na 59% głosów, Jaki natomiast niezmiennie na 30%. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. DNO! TVP próbuje wmieszać Trzaskowskiego w taśmy, choć go na nich nie ma
  2. To już dzisiaj! Pierwszy taki przypadek w historii, World of Dance zaskakuje
  3. RASY PSÓW IDEALNE DO MIESZKANIA. JAKI PSIAK ODNAJDZIE SIĘ NA MAŁEJ PRZESTRZENI?
  4. Jaka fryzura na wesele z krótkich włosów? Masz wiele możliwości!
  5. Donald Tusk. Twitter polityka zalewany hejtem
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News