Gwiazda TVP musi zmierzyć się ze straszną chorobą swojej mamy. "Role się odwróciły"

Gwiazda TVP musi zmierzyć się ze straszną chorobą swojej mamy. "Role się odwróciły" Źródło: Screenshot z "Klan" (Odcinek 1417)

TVP słynie z serialu „Klan”, który wśród widzów zdobył olbrzymią popularność. Jedna z aktorek, która wcielała się w jedną z kluczowych ról, przeżywa właśnie prawdziwy dramat. Spowodowane jest to chorobą jej matki.

TVP sukces „Klanu”, czyli jednej z ważniejszych produkcji stacji, zawdzięcza przede wszystkim wspaniałej obsadzie, która tworzy serial.

Jedna z aktorek, która wciela się w rolę „Beaty” w serialu, ma bardzo trudny okres w życiu. Jej mama od wielu lat ciężko choruje. Aktorka pomaga jej więc – opiekując się nią. Widok schorowanej mamy bardzo ją boli.

TVP: gwiazda przeżywa trudne chwile z powodu ciężkiej choroby mamy

Kiedy po raz pierwszy Dorota Naruszkiewicz (serialowa „Beata”) dowiedziała się o chorobie swojej mamy, czyli o chorobie Alzheimera – przeżyła bardzo duży szok. Postanowiła jednak w tej sytuacji przede wszystkim działać. Od samego początku jej celem było zapewnienie mamie jak najlepszej opieki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

 - Nasza rodzina stoi przed decyzjami, co zrobić, żeby zapewnić jej jak najlepszą opiekę, żeby było jej dobrze. Role się odwróciły. Teraz to ja się nią opiekuję i jestem za nią odpowiedzialna. Mam poczucie, że całe jej życie znajduje się w moich rękach. Gdyby była zdrowa, to nasza relacja byłaby piękna, ale zupełnie inna. Choroba sprawiła, że się do siebie bardzo zbliżyłyśmy. Mam do niej dużo cierpliwości i ciepła – wyznała w „Dobry Tydzień”.

W tym momencie aktorka stara się cieszyć każdym dniem, który spędza u boku swojej mamy. Chwile, spędzone wspólnie, są dla niej bardzo ważne. Choć choroba jest bardzo ciężka – miłość matki i córki potrafi przezwyciężyć wszystko.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
  2. Legendarna polska piosenkarka miała tragiczny wypadek. Całą noc leżała w rowie. Nikt jej nie znalazł
  3. Ogromna fala hejtu na Żyłę po wczorajszym TzG. "Tragedia to mało powiedziane"
  4. Niskie emerytury to nie wszystko. Prawdziwy dramat osób w starszym wieku, NIK ujawnia
  5. Magda Gessler całkowicie zmieniła swoją dietę! Fani się martwią

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News