Koszmar aktorki serialu TVP. Alkoholizm, narkotyki, depresja

Koszmar aktorki serialu TVP. Alkoholizm, narkotyki, depresja

TVP - jedna z gwiazd tej telewizji przeżyła prawdziwy koszmar. Ciągnął się za nią od lat i demony przeszłości nie dają o sobie zapomnieć. Aktora uzależniła się od alkoholu, narkotyków, miała depresje. Teraz opowiada, jak to wyglądało.

TVP - gwiazda sprzed lat opowiada jaki koszmar przeżyła. W tle przewijają się narkotyki, alkohol i depresja. Nikt nie wiedział, co się z nią działo przez lata. Jeden szczery wywiad przekreślił jej dalszą karierę i obnażył całą prawdę. Miała naprawdę ciężkie życie, bycie w centrum uwagi nie jest tego warte. Miała zaledwie 12 lat, kiedy ujrzeliśmy ją pierwszy raz na ekranach telewizorów. Bardzo szybko zapracowała sobie na miano aktorki młodego pokolenia i takiej, która aspiruje, aby być wielką. Widywaliśmy ją coraz częściej i częściej aż w końcu zniknęła całkowicie z ekranów. Co takiego się stało z gwiazdą?

TVP - Ta gwiazda miała być wielka

Agnieszka Krukówna dziś ma 45 lat. Opowiedziała o swoich przykrych doświadczeniach z życia. Po wielkim wzlocie i pędzącej karierze zaliczyła bolesny upadek. Mogliśmy ją zobaczyć w takich filmach, jak "Janka", "Ogniem i mieczem", "Urwisy z Doliny Młynów" czy znanym na całym świecie filmie pt. "Lista Schindlera". Miała zostać kimś naprawdę wielkim: - Czasami przypominała mi na planie cudowne małe zwierzątko stworzone do aktorstwa. Uwielbiam ją. Nikt z nas nie zna kresu jej możliwości - mówił o niej Marek Kondrat. Mimo to była bardzo delikatną i wrażliwą osobą. Robiła karierę w zawrotnym tempie i to dało jej się we znaki. Nie do końca potrafiła sobie z tym wszystkim poradzić. Wyznała, że w czasie przygotowań do roli w "Bożej podszewce" z 1997 roku coś się w niej złamało: - Czułam się wtedy zupełnie wyczerpana. Nie potrafiłam cieszyć się tym, że jestem młodą kobietą, niezależną finansowo. Życie straciło dla mnie urok - wyznała aktorka. Jej związki zaczęły się sypać. Z pierwszym partnerem miała już zaplanowany ślub, była suknia, zaproszenia rozdane. Aktorka nie wytrzymała presji i postanowiła odejść, a pustkę po tej stracie wypełniła alkoholem i narkotykami. To był bardzo ciężki czas dla niej. W tym czasie dostała pełno ról, z których rezygnowała przez nałogi.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Wkrótce poszła na detoks i terapię. Przez 3 lata walczyła ze swoimi wewnętrznymi demonami. Po tym wszystkim udzieliła dziennikarce szczerego wywiadu. Stwierdziła później, że to był jeden z największych błędów w jej życiu. Cały świat dowiedział się o jej problemach i nie pomogło jej to w znalezieniu pracy i znajomych: - Popełniłam straszny błąd, odpowiadając szczerze na pytania dziennikarki. A teraz ciągnie się to za mną. Mając tego rodzaju problem, należy zwierzyć się z niego tylko bliskiej osobie - mówi aktorka. Kolejny partner, z którym się związała również nie był tym jedynym i ostatnim. Wzięli piękny ślub i zapowiadało się pięknie, ale ten po roku nie wytrzymał i odszedł od kobiety. Teraz próbuje w Poznaniu ułożyć sobie życie na nowo.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Bez niego Avengersi będą niczym! Nie żyje czołowa postać Marvela
  2. Chylińska chciała się zabić! Wstrząsająca, druzgocąca prawda
  3. Zostawcie Anję Rubik! Prawica obleśnie rzuciła się na legendarną modelkę
  4. Znaki zodiaku i ich wymarzone prezenty. Jak je uszczęśliwić?
  5. Jak często karmić psa? Złe karmienie może go skrzywdzić
Następny artykuł