Niepokojące informacje dot. gwiazdy "Rancza", "Barw szczęścia" i "Na dobre i na złe". Chodzi o jej męża, bardzo współczujemy

Niepokojące informacje dot. gwiazdy "Rancza", "Barw szczęścia" i "Na dobre i na złe". Chodzi o jej męża, bardzo współczujemy Źródło: .

Gwiazda TVP przeżywa teraz trudne chwile związane z jej sytuacją rodziną. Aktorka znana z "Rancza", "Barw szczęścia" i z "Na dobre i na złe" bardzo martwi się o swojego męża.

Aktorka TVP, której popularność przyniosły rolę w kultowych serialach takich jak "Ranczo", "Barwy szczęścia" i "Na dobre i na złe", ma obecnie trudną sytuację rodzinną. W mediach pojawiły się niepokojące informacje dotyczące jej męża. Gwiazda martwi się jego stanem zdrowia. 

Gwiazda TVP ma poważne problemy 

Gwiazda TVP, Dorota Segda boryka się właśnie z poważnymi problemami w jej życiu prywatnym. Aktorka od 18 lat związana jest z kompozytorem Stanisławem Radwanem. Mimo dużej różnicy wieków ich małżeństwo funkcjonuje bardzo dobrze. Teraz jednak okazuje się, że przyszedł czas na trudniejszy moment. 

Radwan ma już 80 lat i w ostatnio pogorszył się stan jego zdrowia. W związku z tym para musiała poczynić pewne drastyczne zmiany w swoim życiu. Zdecydowała się między innymi na przeprowadzkę. Wszystko po to, żeby mąż aktorki czuł się bardziej komfortowo. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Małżeńskie wsparcie 

Mąż Doroty Segdy cierpi na niewydolność oddechową, która coraz bardziej przeszkadza mu w wykonywaniu codziennych czynności. W związku z tym, para musiała zrezygnować ze swojego ukochanego mieszkania w centrum Krakowa. Żeby się do niego dostać trzeba bowiem pokonać aż 80 schodów, co dla Radwana jest nie lada wyzwaniem. 

Aktorka wspiera partnera w chorobie i robi wszystko, żeby mu pomagać. Mimo różnicy wieku wynoszącej 27 lat, wydaje się, że oboje są ze sobą szczęśliwi. Ich relacja jest kolejnym przykładem na to, że wiek nie gra roli, gdy między ludźmi pojawia się miłość i zrozumienie. Dorota Segda na pewno bardzo martwi się stanem zdrowia swojego męża, ale jak widać jest gotowa na wszelkiego rodzaju wyrzeczenia dla jego dobra. 

Dzisiaj grzeje: 1. DRAMAT gwiazdy TVP. Mąż aktorki w ciężkim stanie
2. Fani zdruzgotani. Monika Zamachowska właśnie została wyrzucona z "Pytania na śniadanie" w TVP

- Sama odczuwała to wchodzenie i schodzenie, a co dopiero on, który jest sporo starszy i musi na siebie uważać - opisała stosunek aktorki o sytuacji związanej z przeprowadzką osoba z otoczenia pary.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W sieciówkach lepiej nie tykaj paragonu. Nie masz pojęcia, jak narażasz własne zdrowie
  2. Nie żyje kultowy aktor. Rodzina poinformowała o śmierci 77-latka
  3. Strażak został wezwany na miejsce śmiertelnego wypadku. Gdy zobaczył kto był w aucie jego świat się zawalił, nie zapomni tego do końca życia
  4. Królowa Elżbieta II wypiła o jedną kolejkę za dużo. Lata po śmierci księżnej Diany brutalna prawda wyszła na jaw
  5. Nagle wstał i na żywo zaczął pokazywać wszystkie tajemnice własnego domu. Twierdzi, że kontaktuje się ze zmarłymi

Źródło: Super Express

Następny artykuł