Widzowie TVP będą zachwyceni. Na ekrany wraca kultowy serial, który kochają miliony Polaków

Widzowie TVP będą zachwyceni. Na ekrany wraca kultowy serial, który kochają miliony Polaków Źródło: youtube.com

TVP przywróci na antenę serial, który przez 9 lat cieszył oko widzów. To wspaniała wiadomość dla tych, którym brakowało odcinków z przygodami zabawnej rodziny. Wiele osób z pewnością nie może się doczekać ponownej emisji dawnego hitu.

Serial, który był prawdziwym hitem TVP w końcu doczeka się wskrzeszenia! Kontynuacja przygód perypetii pewnej rodziny i ich znajomych była oglądana przez tysiące osób. Telewizja szykuje kolejne odcinki kultowego sitcomu.

Serial TVP o Ślązakach doczeka się kontynuacji po 12 latach!

"Święta wojna" była serialem, który miał ogromną moc przyciągania przed ekrany. Głównie dlatego, że przedstawiał codzienne problemy z życia śląskiego małżeństwa - Andzi i Bercika. Zazwyczaj po chwilach anegdotycznej grozy dochodziło do godzenia się i rozwiązywania problemu. Czasami pomagał im w tym przyjaciel Bercika z wojska - Zbyszek.

Był to serial, dzięki któremu każdy mógł poczuć, że ma takich sąsiadów za ścianą. Dworniocy mieszkający w "wielkiej płycie" przedstawiali życie bez żadnych udziwnień. Ich przygody, które można było oglądać w każdą niedzielę powodowały, że Polacy kończyli ciężki tydzień z uśmiechem na ustach, śmiejąc się z głupiego Bercika i jego łatwo denerwującej się żony. Teraz serial powróci na antenę TVP.

"Święta wojna" pojawi się jesienią. Aktorzy nie mogą się doczekać pierwszych odcinków

Serial o Ślązakach był emitowany przez TVP 2 w latach 1999–2008. Łącznie przez 10 sezonów wyprodukowano aż 322 odcinki. Aktualnie trwają prace nad pisaniem nowych scenariuszy, ale aby doszło do ich nakręcenia i wypuszczenia w eter, musi minąć przynajmniej rok. Dlatego jeszcze nie tej jesieni zobaczymy Krzysztofa Hanke i Joannę Bartel na małych ekranach, a jesienią 2020 roku - na 100%!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Uwielbiam Andzię. Ona jest bardzo podobna do mnie. Chodzi w moich ciuchach, wygląda jak ja, mówi jak ja. Jest tylko trochę mniej inteligentna, bardziej naiwna i zwyczajna. Na pewno ma moje ciepło i moją naturalność. Szkoda, że musimy się rozstać... - mówiła Joanna Bartel, gdy wiedziała, że to już koniec produkcji. Podobną chęć wyraził wtedy Zbigniew Buczkowski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Syn polskiego miliardera wziął ślub. Przyjęcie było bardzo LUKSUSOWE. Bawiły się na nim same gwiazdy - byli tam nawet Kwaśniewscy!
  2. Gwiazda TVN rozstała się z mężem w atmosferze SKANDALU. Fanom opadły szczęki, gdy poznali powód. To zmrozi wam krew w żyłach
  3. Opole odleciało, część widzów z żenady wbiło w ziemię, inni turlali się ze śmiechu. Tego kabaretu nie zapomnimy przez lata
  4. Czujesz, że mąż Cię nie kocha? Zawsze chodzi o te 4 powody, możesz temu zaradzić
  5. Urbański od "Milionerów" w młodości był brunetem i wyglądał jak prawdziwy Adonis. Tych zdjęć nigdy nie widziałeś
  6. Gwiazda disco polo bezczelnie oszukała Polaków? Gdy wyszło na jaw, Godlewska skasowała wszystko

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł