Bus zderzył się z ciężarówką, druzgocąca liczba ofiar. TVP: nie żyją 22 osoby, posępne wieści z Egiptu

Bus zderzył się z ciężarówką, druzgocąca liczba ofiar. TVP: nie żyją 22 osoby, posępne wieści z Egiptu Źródło: pikio.pl

TVP podało przerażające informacje. Bus z robotnikami z fabryki odzieży zderzył się na autostradzie z ciężarówką, co doprowadziło do śmierci 22 osób. Egipskie drogi, które są wyjątkowo niebezpieczne dla użytkowników ruchu, po raz kolejny dały o sobie znać.

TVP podało przygnębiające informacje z popularnego wśród polskich turystów Egiptu. Na drodze między Port Saidem a Damiettą doszło do przerażającego wypadku, w wyniku którego zginęły 22 osoby. Samochód z robotnikami z fabryki odzieży wpadł na zderzenie czołowe z rozpędzoną ciężarówką. Ta informacja pogrążyła w żałobie cały kraj Faraonów.

TVP przekazuje straszne wiadomości. Przerażający wypadek w Egipcie

Egipt pogrążył się w żałobie z powodu wydarzeń, które rozegrały się 200 kilometrów od stolicy kraju - Kairu. Rozpędzona ciężarówka nie wyhamowała w minibus jadący z fabryki odzieży w Port Saidzie. Robotnicy, którzy wracali po pracy do swoich rodzin, zostali wprost zgnieceni przez jadący z dużą prędkością pojazd.

W wypadku śmierć poniosły 22 osoby i byli to głównie robotnicy z fabryki. W trakcie przeprowadzonej przez służby akcje udało się uratować 8 osób, które w stanie ciężkim zostały przetransportowane do lokalnych szpitali. Mówi się o tym, że o ich życie trwa wielka walka lekarzy, którzy nie chcą dopuścić, aby liczba ofiar zdarzenia się powiększyła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Egipskie drogi są wyjątkowo niebezpieczne

Ten przerażający wypadek samochodowy jest jednym z wielu, który rozegrał się w trakcie ostatnich miesięcy w północno-afrykańskim państwie. Ojczyzna Faraonów znana jest z tego, że drogi w niej są wyjątkowo ruchliwe, a kierowcy nie chcą przestrzegać przepisów ruchu drogowego.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat w domu Justyny Steczkowskiej. Nie jest dobrze, ręce same opadają
2. Co najmniej 90 osób nie żyje, w tym wielu uczniów. Ofiar może być znacznie więcej, tragiczne informacje z zagranicy

W samym 2018 roku w kraju doszło do oszałamiającej liczby 8 tysięcy wypadków drogowych, w których zginęły 3 tysiące ludzi, a cztery razy więcej osób zostało rannych. Ta informacja powinna być ważna dla wszystkich turystów jadących do Egiptu. Będąc na drodze w tym państwie, nie możemy czuć się bezpieczni.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W czasach PRL-u święciła triumfy. Co się stało z kultową gwiazdą?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Widzowie The Voice Senior osłupieli. Andrzej Piaseczny wparował nagle na scenę i dokonał największego wyznania
  4. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje gwiazda najbardziej skandalicznego filmu w swoim czasie
  5. Wielki niepokój o 12-letnią Viki Gabor. Michał Szpak aż zadrżał, mówiąc o swoich obawach

Źródło: TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News