Nie żyje znany dziennikarz TVP. Przygnębiające doniesienia

Nie żyje znany dziennikarz TVP. Przygnębiające doniesienia Źródło: Pikio.pl

TVP przedstawiło swoim widzom informację z ostatniej chwili dotyczącą śmierci znanego dziennikarza. Przez wiele lat pracował on dla telewizji publicznej. Wiadomości o jego odejściu z pewnością zasmucą wielu widzów.

TVP z racji swojej renomy może cieszyć się z obecności wielu znanych dziennikarzy, którzy należą do absolutnej czołówki w swoim zawodzie w naszym kraju. Wobec ostatnich wydarzeń część z nich zdecydowała się opuścić spółkę, wśród nich byli także ci, którzy pracowali przy Woronicza przez wiele lat. Niektórzy uważają, że dzisiejsi pracownicy telewizji nie cieszą się takim szacunkiem, jak jeszcze kilkanaście lat temu.

Dziś dowiedzieliśmy się, że zmarł wieloletni współpracownik TVP, który był bardzo szanowany przez widzów. Przez wiele lat oglądający cenili go za poświęcenie, jakie wkładał w rzetelne wykonywanie swoich obowiązków, zaliczając go do najlepszych reporterów w kraju. Dzisiaj jednak poznaliśmy najsmutniejsze informacje, które potwierdziły jego śmierć. Ludzie z całego kraju składają kondolencje.

TVP przyniosło mu ogromną rozpoznawalność

Czesław Kaliszan pracował w poznańskim oddziale Telewizji Polskiej. Od samego zatrudnienia poświęcał się wszystkim dziedzinom sportu, jednak zdecydowanie największą popularność przyniosła mu praca przy domowych meczach Lecha Poznań. Reporter regularnie pojawiał się na stadionie przy ulicy Bułgarskiej, przy przekazywać miłośnikom piłki nożnej sprawozdania ze spotkań.

Kaliszan przeprowadzał wywiady z piłkarzami w momencie, gdy nie było to tak modne jak dziś. Z tego powodu wówczas jego rozmowy były traktowane z ogromnym szacunkiem, natomiast dzisiaj internauci wracają do nich z sentymentem. Poznański reporter kojarzy się z okresem dobrej gry polskich klubów, czyli z latami 90. Wówczas w polskiej piłce panowała korupcja, ale kibice wspominają ten okres pozytywnie.

Dziennikarz TVP zmarł po ciężkiej chorobie

Dziś dowiedzieliśmy się o śmierci doświadczonego reportera. W telewizji publicznej nie pracował już od dziesięciu lat. Pozostawał na emeryturze, jednak zdarzało mu się zabierać głos w sprawie gry Lecha Poznań.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kaliszan był ceniony za swój świetny warsztat dziennikarski. Był przedstawicielem starej szkoły reporterskiej, która jest ceniona dużo bardziej niż w przypadku młodszych sprawozdawców. Kojarzony z Poznaniem pracownik TVP zmarł po ciężkiej chorobie. Miał 70 lat.

  1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje legendarna aktorka. Fani i rodzina są zdruzgotani straszną informacją 
  2. Pan młody stanął przed ołtarzem ze swoją narzeczoną. Nagle odwrócił się i wyznał miłość innej kobiecie na oczach wszystkich gości
  3. Pijesz kawę? Ta informacja zwali cię z nóg
  4. Marcinkiewicz wpadł po same uszy. Po jego ostatnich słowach, była żona składa pozew
  5. Nie żyje znany dziennikarz TVP. Przygnębiające doniesienia
  6. Tak wygląda grób ojca Dawidka tydzień po pogrzebie. Posępny widok

Źródło: Fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu