Polacy kochali go za kultowe seriale TVP i TVN. Niestety, nie żyje znakomity aktor, miał zaledwie 46 lat

Polacy kochali go za kultowe seriale TVP i TVN. Niestety, nie żyje znakomity aktor, miał zaledwie 46 lat Źródło: unsplash.com David Tomaseti

Aktor znany z produkcji TVP i TVN nie żyje. Fani i rodzina przeżyli szok, miał zaledwie 46 lat.

Widzowie TVP podziwiali go w wielu produkcjach. Wykazał się niebywałą osobowością i zapałem do pracy. Niezwykle przyjacielski, pomocny, zawsze uśmiechnięty - takiego właśnie zapamiętają go wszyscy krewni i grono sympatyków. Nikt nie spodziewał się takiej tragedii, która spadła na wszystkim niczym grom z jasnego nieba. 

Polacy kochali go za seriale TVP i TVN. Koszmarne wieści o śmierci 46-letniego aktora obiegły media 

Jak możemy przeczytać na Facebooku, z dniem 27 marca świat show-biznesu pożegnał znakomitego aktora, dziennikarza i blogera - Grzegorza Czepułkowskiego. Wieść o jego śmierci niespodziewanie spowiła polskie media. Pierwsze informacje o jego nagłej śmierci przekazała rodzina, nie zdradzając jednak dokładnych przyczyn zgonu. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że dziennikarz zmarł śmiercią tragiczną. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Grześ! Nie rozumiemy, nie chcemy! Brak słów, żal tych niewypowiedzianych… Ty wiesz… Część Ciebie została, bądź przy Nich blisko…Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 27.03.2020R odszedł do Pana nasz ukochany Ojciec, Syn, Przyjaciel. Pogrążeni w żalu, Dzieci, Rodzina i Bliscy - napisano we wpisie na profilu samego Grzegorza.

Dzisiaj grzeje: 1. Kilka tysięcy emerytów dostanie dodatkowe pieniądze. Nieoczekiwany efekt

2. Nie żyje prawdziwa legenda. Zmarł uwielbiany dziennikarz, informacje przekazała żona

Ciężko pogodzić się ze śmiercią aktora mając na uwadze, że miał jedynie 46 lat. Przypominamy, że Czepułkowski był redaktorem portalu Realnews. Grywał w filmach i serialach, wystąpił w produkcjach takich jak: Bad Boy, Barwy szczęścia, Na sygnale, Klan, Bulionerzy, Przepis na życie, Lejdis, Ojciec Mateusz. Jego śmierć to wielka strata w dziedzinie filmów. Przyjaciele i fani są w szoku. Nie kryją żalu publikując w mediach społecznościowych mnóstwo wspomnieć z aktorem i słowa kondolencji skierowane do pogrążonej w żałobie rodziny. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje niemowlę zarażone koronawirusem. Okazuje się, że patogen może być groźny również dla najmłodszych
  2. Nie żyje legendarny działacz. Padł ofiarą epidemii, wielka strata dla futbolu
  3. Znana polityk pobita na śmierć, syn miał nie mieć dla niej litości. Porażające sceny, wielu Polaków nie kryje wściekłości
  4. Leczysz gorączkę w podobny sposób? Strasznie sobie szkodzisz, specjaliści nie mają wątpliwości
  5. Koszmarne sceny w północno-zachodniej Polsce. Wzrasta zagrożenie zdrowia i życia, żywioł był bezlitosny
  6. Przed włożeniem jajek do gotującej się wody wrzuć kawałek cytryny. Rewolucyjny trik ułatwiający gotowanie

Źródło: facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News