Koszmarny wypadek. Nie żyje znany polski dziennikarz

Koszmarny wypadek. Nie żyje znany polski dziennikarz Źródło: pikio.pl

TVP podało smutną informację. W wypadku zginął zasłużony, polski dziennikarz. który przez lata pracował w znanej gazecie. Jego odejście to wielka strata dla całego środowiska dziennikarskiego.

TVP podało bardzo smutną wiadomość. W wieku 53 lat zmarł słynny redaktor i dziennikarz ekonomicznej redakcji "Rzeczpospolitej", Wojciech Romański. Mężczyzna, który latami był związany z redakcją jednego z najważniejszych polskich dzienników, zmarł nagle jako ofiara wypadku samochodowego. Ta informacja pogrążyła w żałobie cały świat mediów.

TVP przekazuje smutne informacje. Wojciech Romański nie żyje

O śmierci uznanego dziennikarza dowiedzieliśmy się dzięki komunikatom płynącym z Telewizji Publicznej, jak i całej redakcji Rzeczpospolitej, która z wielkim smutkiem poinformowała o śmierci uznanego dziennikarza ekonomicznego.

- Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że nasz przyjaciel, redakcyjny kolega i wieloletni dziennikarz "Rzeczpospolitej" zginął w wypadku samochodowym pod Mszczonowem - poinformowano na portalu internetowym gazety.

Przyczyną śmierci pracownika mediów był wypadek samochodowy, który miał miejsce w nocy z niedzieli na poniedziałek. Około godziny 3, na trasie Mszczonów - Grójec, doszło do zderzenia czołowego między samochodem osobowym, a nadjeżdżającą ciężarówką. Mimo że policja i pogotowie pojawiły się na miejscu dość szybko po wypadku, kierowcy nie udało się uratować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Świat mediów w żałobie po śmierci Romańskiego

Zewsząd płyną kondolencje dla rodziny zmarłego, jak też jego kolegów z pracy, którzy wprost nie mogli wyśnić sobie gorszego początku tygodnia. Przychodzenie do biura, gdzie dziennikarz jeszcze do niedawna tworzył teksty i analizował ekonomiczną rzeczywistość, musi być dla nich bardzo ciężkie. Gazeta w bardzo krótkim komunikacie na swoim Facebooku pokazała wielki żal po stracie swojego wieloletniego i uznanego w branży kolegi.

Dzisiaj grzeje: 1.Poprosiła swojego partnera, by zajął się ich córeczką. Gdy później zobaczyła, co jej zrobił, prawie zemdlała
2. Wiele razy zachwycaliśmy się jego filmami w Polsacie, TVN i TVP. Rodzina przekazała najgorszą wiadomość, osierocił syna

- Wielki smutek. Do zobaczenia, Wojtku - możemy przeczytać w mediach społecznościowych "Rzeczpospolitej".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Schab za 1 zł, masło za 2 zł, kiełbasa za 99 gr. i wiele więcej. Sklep przeżyje SZTURM klientów
  2. Jolanta Kwaśniewska nie wytrzymała. Podczas wywiadu ujawniła całą prawdę, wszystkim opadły szczęki
  3. 67-letnia kobieta urodziła córkę. Powiedziała, jak zaszła w ciążę, nikt nie chce jej uwierzyć
  4. Przez kilka lat po ślubie żyła w ciągłym strachu. W końcu znalazła genialny sposób na inne życie "bez tego bólu, krwi", nie każdy go pochwala
  5. Z ust noworodka zaczęła sączyć się piana. Lekarka odkryła straszny powód w pieluszce dziecka, szybko popędziła po pomoc

Źródło: TVP Info

Następny artykuł