Ostatni wywiad Pawła Królikowskiego wyciska łzy z oczu. Już wtedy wiedział, że sytuacja jest bardzo zła

Ostatni wywiad Pawła Królikowskiego wyciska łzy z oczu. Już wtedy wiedział, że sytuacja jest bardzo zła Źródło: youtube.com JastrzabPost

Gwiazdor TVP w jednym z ostatnich wywiadów powiedział nieco więcej o swoich problemach zdrowotnych. Serce łamie się na kawałki, Królikowski już wtedy wiedział, że jest źle.

W TVP fani podziwiali go przez wiele lat. Gdy do mediów dotarły informacje o jego pogarszającym się stanie zdrowia wszyscy do końca wierzyli, że aktor wróci do pełni sił. Niestety, chwilę temu świat show-biznesu spowiła możliwie najgorsza wiadomość, poinformowano o śmierci Pawła Królikowskiego. Okazuje się, że udzielając jednego ze swoich ostatnich wywiadów wiedział, że nie jest z nim najlepiej. Z jego ust padły wstrząsające słowa. 

Ostatni wywiad gwiazdora TVP wyciska łzy z oczu. Królikowski już wtedy wiedział, że jest źle 

Cały show-biznes wywrócił się do góry nogami. Chwilę temu media obiegły tragiczne informacje o śmierci gwiazdora "Rancza", Pawła Królikowskiego. Przypominamy, że aktor od kilku lat zmagał się z nowotworem i, choć miał za sobą wiele skomplikowanych zabiegów, a wszystko wskazywało na to, że teraz będzie już tylko lepiej, tuż przed Wigilią ubiegłego roku trafił do szpitala. Lekarze walczyli o jego zdrowie, fani trzymali kciuki, a rokowania były raz lepsze raz gorsze, choć od kilku tygodni mówiono, że sytuacja uległa poprawie. Niestety, aktor odszedł w wieku zaledwie 58 lat. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tymczasem media, i najwięksi sympatycy, wracają pamięcią do jego ostatnich chwil, w których jeszcze mogli widzieć i słyszeć go zdrowego i szczęśliwego. Znów głośno zrobiło się o wywiadzie, którego jakiś czas temu udzielił dla Fakt.pl. Królikowski powiedział wówczas nieco więcej o swoich problemach zdrowotnych, a ponadto, nie ukrywał swojej wiadomości, że jego stan nie jest najlepszy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zrozpaczona żona Królikowskiego w końcu zabrała głos. Przekazała tylko 7 słów

2. Ilona Ostrowska żegna Pawła Królikowskiego. Opublikowała wiadomość, którą jej wysłał

- Ludzie, których dotyka choroba onkologiczna, oni jedyni wiedzą, jak to jest i co ja teraz czuję. To nigdy się nie kończy, zawsze będziemy zagrożeni, dotknięci najcięższą chorobą. To są bardzo poważne sprawy. Nie chcę o tym więcej mówić. Życzę wszystkim tym, których dotyka taka choroba, żeby przyszedł taki moment, żeby przeżyli tę chorobę i zyskali znowu zdrowie - mówiła dla Faktu Paweł Królikowski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez lata mówiono nam, że wzmacnia kości. Teraz naukowcy powiązali je z nowotworem
  2. Z ostatniej chwili: Robert Lewandowski kontuzjowany. Nie zagra przez dłuższy czas
  3. Polsat wydał oficjalne oświadczenie po śmierci Pawła Królikowskiego. Przykre, widzowie będą totalnie zdruzgotani
  4. Lekarze ostrzegają przed wyjątkowo podstępnym nowotworem. Zaczyna się od bólu żuchwy, potem może być za późno
  5. Przenigdy nie wolno dawać dzieciom popularnego owocu. Każdy rodzic musi znać prawdę, konsekwencje mogą być opłakane
  6. 99% ludzi nie rozpozna po żółtku i białku, które jajko jest najzdrowsze. Nr 1, 2 czy 3?

Źródło: pacjenci

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News