Gwiazda TVP zdradziła, gdzie szukać idealnego partnera. "Gdybym była wolna, chodziłabym na każdą mszę"

Gwiazda TVP zdradziła, gdzie szukać idealnego partnera. "Gdybym była wolna, chodziłabym na każdą mszę" Źródło: .

TVP jest stacją, w której gwiazda pracuje już od dawna. Była prowadzącą talent show, dziś prowadzi telewizję śniadaniową, a niedługo zostanie gwiazdą nowego programu. Ida Nowakowska zdradza, gdzie szukać miłości. Podpowiada konkretne miejsca.

TVP sprawiło, że twarz Idy Nowakowskiej rozpoznaje dziś każdy widz oglądający telewizję publiczną. Na co dzień można oglądać ją w "Pytanie na śniadanie". To ona, prowadząc Eurowizję Junior, przekazała najlepsze wiadomości, że Viki Gabor zwyciężyła.

Gwiazda TVP podpowiada, gdzie znaleźć miłość

- Gdybym była wolna, chodziłabym na każdą mszę. Mam wielu kolegów, których poznałam w kościele. Tam są najfajniejsze wolne partie! To tam polecam szukać drugiej połówki, a nie na Tinderze - stwierdziła Ida Nowakowska.

29-latka już od niemalże czterech lat pozostaje w szczęśliwym związku małżeńskim. Ona i Jack Herndona poznali się na studiach i od razu zakochali się w sobie. Według niej szukanie miłości na portalach randkowych nie przyniesie żadnego rezultatu. Gwiazda lubi dzielić się swoją opinią nawet z przypadkowymi osobami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jeżdżąc taksówką, rozmawiam z kierowcami, którzy się żalą, że nie mają dziewczyny. Pytają, gdzie można znaleźć taką fajną jak ja. Odpowiadam stanowczo: w kościele! - mówi Ida Nowakowska.

Ulubienica z programów TVP zdradza jeszcze więcej na temat randek 

Swoje zdanie na temat "porad" Idy Nowakowskiej mają też internauci. Nie da się ukryć, że ich opinie są podzielone. Wielu z nich odnajduje zalety w szukaniu miłości w Kościele.

- Dziś sam gdybym szukał to właśnie w kościele kobiety na całe życie. Wartościowej i mądrej, nie pustego plastiku - napisał internauta.

Jednak nie wszyscy podzielają zdanie Idy. Pojawił się nawet komentarz, że "Ludzie cywilizowani po śmietnikach nie chodzą". 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. Bardzo smutna wiadomość od Damiana Kordasa tuż po zwycięstwie w "Tańcu z gwiazdami". Współczujemy

Sama Ida Nowakowska doskonale rozumie, że obecnie Kościół nie cieszy się dobrą opinią, ale ma nadzieję, że niebawem się to zmieni. Jej życzeniem jest, żeby msze święte mogły być miejscem spotkań prawdziwych miłości. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolejny "Taniec z gwiazdami" już bez Iwony Pavlović?! Najostrzejsza jurorka zabrała głos, fani są zaniepokojeni
  2. Coś od 60 lat rosło jej w brzuchu, myślała, że to guz. Diagnoza lekarzy ją zdruzgotała
  3. Jak mógł to zrobić własnemu synkowi?! Kamera monitoringu nagrała, jak ojciec postąpił z 3-letnim dzieckiem
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. FATALNE prognozy ZUS dotyczące emerytur. "Kto ma słabe nerwy, niech nie czyta"

źródło: wp 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News