Pilne informacje TVP. Samolot zderzył się z helikopterem, 5 osób nie żyje, tragedia za granicą

Pilne informacje TVP. Samolot zderzył się z helikopterem, 5 osób nie żyje, tragedia za granicą Źródło: Pikio.pl

TVP przekazało Polakom smutne informacje dotyczące katastrofy lotniczej, do której doszło za granicą. Dowiedzieliśmy się, że samolot zderzył się z helikopterem. Pojawiły się także wiadomości o ofiarach.

TVP poinformowało swoich widzów o dramatycznym wypadku, który miał miejsce za granicą. Telewizja publiczna przekazała, że doszło do straszliwego wypadku, który trudno w jakikolwiek sposób wytłumaczyć. Okazało się bowiem, że na Majorce samolot zderzył się z lecącym w pobliżu helikopterem. Pierwsze szczegóły na temat wydarzenia zostały uzupełnione przez hiszpańską prasę.

Dowiedzieliśmy się, że pięć osób poniosło śmierć w związku ze zderzeniem maszyn. Hiszpańskie służby wciąż pracują na miejscu, gdzie trwa ustalanie przyczyn katastrofy. Media co jakiś czas podają najnowsze ustalenia, które dotyczą osób przebywających na pokładzie. Wiemy, że jedna z nich prawdopodobnie była osobą niepełnoletnią.

TVP informuje o przykrym wypadku

TVP przekazało smutne wiadomości dotyczące wypadku lotniczego, który miał miejsce nad Majorką. Dowiedzieliśmy się, że nad popularnym kurortem turystycznym niewielki samolot zderzył się z helikopterem, w związku z czym obie maszyny uległy kompletnemu zniszczeniu. Na ziemię zaczęły spadać ich płonące szczątki, którymi zajęli się strażacy.

W helikopterze znajdowały się ponoć dwie osoby, a w niewielkiej awionetce miało przebywać troje pasażerów, w tym jedna osoba niepełnoletnia. Te informacje podaje hiszpański dziennik El Pais, który regularnie informuje o najnowszych ustaleniach śledczych dotyczących katastrofy w przestworzach.

TVP przekazuje smutne informacje dotyczące katastrofy lotniczej

Już niebawem powinniśmy poznać pełny komunikat policji, która zajmuje się sprawą na miejscu w okolicach miejscowości Inca. Wypadek miał miejsce około godziny 13.30, a jego świadkami były tysiące turystów. W sezonie wakacyjnym na miejscu przebywają tłumy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja wstrzymuje się przed wydaniem komentarza dotyczącego zderzenia w powietrzu, jednak już niebawem możemy spodziewać się komunikatu. Wszystkie prace mają miejsce na polu uprawnym, bo to właśnie nad nim doszło do zdarzenia. Na szczęście nie ucierpiała żadna osoba, która znajdowała się na ziemi w momencie katastrofy.

Dzisiaj grzeje: 1. W dniu ślubu ujawniła swoją tajemnicę. Rodzinie i wszystkim gościom popłynęły łzy z oczu
2. Nie 500 plus, a 600 plus i 400 plus. Jest nowy pomysł na program

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Woźniak-Starak najpiękniej opowiadał o miłości do żony. Jego słowa w obliczu tragedii rozrywają serce dwa razy mocniej
  2. Tragedia na weselu. Nie żyje pan młody. Został zamordowany, reszta osób w szpitalu
  3. Ujawniono największe sekrety Tadeusza Rydzyka! Duchownemu pali się grunt pod nogami
  4. Nigdy nie jedz takiego chleba. Powoduje nowotwór, a to nie koniec
  5. TVN: Pod dziećmi w parku zapadła się ziemia. Znalazły się wśród trumien

Źródło: TVP Info

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News