Słowa ekspertki TVP od odchudzania zwalają z nóg. Przestraszyła otyłych bardziej niż Rydzyk wiernych grzechem

Słowa ekspertki TVP od odchudzania zwalają z nóg. Przestraszyła otyłych bardziej niż Rydzyk wiernych grzechem Źródło: Screen TVP VOD

TVP w swoich programach śniadaniowych może pochwalić się całą rzeszą ekspertów występujących na antenie przy nadarzających się okazjach. Jedna z pań znana z porad odnośnie odchudzania, skutecznie postraszyła osoby z nadprogramowymi kilogramami.

TVP przedstawiło opinię ekspertki w temacie odchudzania, ćwiczeń i dbania o siebie, która postanowiła zwrócić uwagę osobom, które nie próbują nawet walczyć z dodatkowymi kilogramami. Ostatnio zaobserwowana sytuacja tak ją dotknęła, że postanowiła podzielić się tym z ponad 1,5 milionem osób. Wszyscy otyli widzowie z pewnością przestraszyli się bardziej, niż podczas tego, gdy Rydzyk straszył ich grzechem. 

Szokująca opinia ekspertki 

Ewa Chodakowska, która prowadzi w "Pytaniu na śniadanie" swój własny kącik porad, jest najpopularniejszą trenerką w Polsce, która zainspirowała tysiące kobiet do walki o własny wygląd. Jako osoba wysportowana i dbająca o dietę, jest czuła także na niezdrowe nawyki innych.

Dziś postanowiła podzielić się pewną historią i przy okazji po raz kolejny przemówić do rozsądku osobom, które nieświadomie niszczą same siebie. Porównała też ich zachowanie do samobójców, czym przeraziła wielu otyłych z pewnością dużo bardziej, niż Tadeusz Rydzyk swoich wiernych grzechem. 

- A dzisiaj na szybko opierdziel od konia. Nigdy osobie otyłej nie powiedziałam, że jest gruba. Zawsze mówię: zadbaj o siebie, zwróć uwagę na to, co ląduje na twoim talerzu, nie truj się - zaczęła swoją szybką przemowę Ewa Chodakowska, ubrana jedynie w ręcznik.

Ekspertka TVP porównała osoby otyłe do samobójców

Trenerka przytoczyła sytuację, kiedy była na stacji benzynowej i widziała rodzinę, która nosiła według niej na oko rozmiar 3XL. Opisała buzie ociekające sosami, tłuszczem, hot-dogi w ręce - to z pewnością nie jest widok pożądany przez gwiazdę fitness.

- Ludziska, nie róbcie tego swoim dzieciom! I co czytam w komentarzach? Nie wolno tak wytykać palcem, nie wolno zwracać uwagi - żali się w dalszej części filmu Chodakowska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jak idziesza mostem i skacze samobójca to nie zwracasz uwagi? Niech skacze jego sprawa? (...) Bo ja reaguję - porównała sytuację niszczenia sobie zdrowia i życia do skrajnego zachowania.

Potem opowiedziała też, że zdarza jej się reagować w marketach: starszemu panu zwróciła uwagę, gdy zobaczyła 20 zupek chińskich na taśmie słowami "Panie, trujesz się pan".

- Przemyśl to bo ja dla Ciebie to robię - zakończyła swoje wideo polska trenerka.

Historie z jakimi się zetknęła, powinny dać do myślenia dziesiątkom osób i zwrócić uwagę na to, czy same siebie nie trują.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aktor "Młodych Wilków" zakatował swoją matkę NA ŚMIERĆ. Po 2 latach wyszedł na wolność, historia jest przerażająca
  2. Wiemy, kim naprawdę jest mąż Julii Pitery! Spadniecie z krzeseł, gdy poznacie PRAWDĘ!
  3. Małżeństwo zauważyło dziwne zachowanie psa. Nie wiedzieli, że niegdyś przeszedł traumę, która odcisnęła na nim straszne piętno
  4. Zenek Martyniuk był zabójczo przystojny jako chłopiec. Zdjęcia sprzed lat uderzają po oczach
  5. Mama wysłała syna na wojnę. Wstrząsające wyznanie, nigdy sobie tego nie wybaczy
  6. To zwala z nóg, rodzina mordercy Kristiny wyciąga asa z rękawa. Jakub A. będzie miał ochronę prawną o jakiej mu się nie śniło

Źródło: Na Temat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News