Wieloletni gwiazdor TVP odchodzi w obliczu wielkiego skandalu. Telewizja Polska potraktowała go jeszcze gorzej niż Roberta Janowskiego

Wieloletni gwiazdor TVP odchodzi w obliczu wielkiego skandalu. Telewizja Polska potraktowała go jeszcze gorzej niż Roberta Janowskiego Źródło: fot. facebook.com

TVP po wielu latach współpracy zdecydowało się na zwolnienie jednego z największych gwiazdorów stacji. Nie da się ukryć, że tak nagła i niespodziewana decyzja ze strony zarządu TVP wywołała niemały skandal. Gwiazdor został potraktowany gorzej niż Robert Janowski.

TVP szykuje w swoich programach niemałe zmiany, jednak ciężko powiedzieć, czy są to zmiany na lepsze. Jeszcze kilka miesięcy temu głośno było o tym, że stacja pozbyła się Roberta Janowskiego, który był uwielbiany przez widzów "Jaka to melodia?". Wybór nowego prowadzącego, delikatnie mówiąc, nie był do końca trafiony, co doskonale widać po komentarzach widzów.

Teraz stacja zabrała się za poranny program "Pytanie na śniadanie", który utracił swojego gwiazdora w atmosferze niemałego skandalu. Wszystko przez to, w jaki sposób gwiazdor został poinformowany o tym, że nie pracuje już na planie porannej transmisji. Co więcej, TVP wydało już oficjalne stanowisko, które wcale tej sytuacji nie poprawia.

TVP zwolniło prowadzącego "Pytanie na śniadanie"

Michał Olszański przez wiele lat prowadził wraz z  Moniką Zawadzką program "Pytanie na śniadanie" ich duet ma naprawdę dużą liczbę fanów i nagła decyzja ze strony stacji była niemałym zaskoczeniem zarówno dla widzów, jak i samego Olszańskiego, który swoje odejście potwierdził w wywiadzie.

Jednak jeszcze większe kontrowersje budzi sam sposób, w jaki dowiedział się o zakończeniu swojej współpracy ze stacją. Otóż zrobiono to przez nieumieszczenie go w grafiku, a pożegnanie z nim przybrało postać jedynie 5-minutowej rozmowy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Tak rzeczywiście się stało. Nie ma mnie już w grafiku. Nie mam pretensji o to, że szefostwo nie widzi mnie w nowym układzie programu. Mam żal o sposób pożegnania się ze mną. Pięciominutowa rozmowa na pożegnanie z kimś, kto współtworzył ten program, to moim zdaniem niezbyt eleganckie rozwiązanie - powiedział Michał Olszański w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

Początkowo wiele osób uważało, że jest to efekt jego komentarza w mediach odnośnie do pojawienia się prezesa Kaczyńskiego w porannym programie. Jednak teraz TVP wydało oficjalne oświadczenie, z którego można wywnioskować, że głównym powodem natychmiastowego zwolnienia gwiazdora był jego wiek.

 - "Panie na śniadanie” jest najpopularniejszym programem śniadaniowym w Polsce, co oznacza, że wciąż musi się rozwijać i zaskakiwać widzów. Jesteśmy świadomi, że widownia "Pytania na śniadanie" jest coraz młodsza i oczekuje prowadzących, którzy zdynamizują program. Stąd zmiany w audycji - czytamy w oświadczeniu, do jakiego dotarli dziennikarze serwisu Plejada.

Olszański został potraktowany jeszcze gorzej przez stację niż Robert Janowski, który z Telewizją Polską pożegnał się kilka miesięcy temu. Muzyk podczas swojego odejścia przynajmniej wiedział, czego może się spodziewać po zakwestionowaniu zmian przewidzianych dla jego programu. Jednak w przypadku Olszańskiego, nie ma takich powodów merytorycznych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polak pokrył tatuażami całe ciało. Potem się wykastrował. Jego wygląd przeraża
  2. Aktorka TVP przez lata była katowana przez męża. To znany i wpływowy mężczyzna. Piekło trwało 8 lat
  3. To namiesza wśród katolików? Po latach ujawnią prawdę o odejściu Benedykta XVI
  4. Wczasowicze wstrząśnięci. Nagle z popularnego polskiego jeziora zaczęły wyłaniać się nagrobki
  5. Figlował z żoną sąsiada. Przyłapał ich jej mąż i wymierzył mu karę gorszą niż śmierć, oniemiejecie
  6. Z samego rana media podały smutne wiadomości. Nie żyje polski piłkarz, miał tylko 43 lata

źródło: Plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News