TVP: Nauczyciel uprawiał seks w polskiej szkole. Nie wiedział, że ktoś to nagra i wrzuci do internetu

TVP: Nauczyciel uprawiał seks w polskiej szkole. Nie wiedział, że ktoś to nagra i wrzuci do internetu Źródło: youtube.com/ Tino GoKu

TVP poinformowało o skandalicznych czynach nauczyciela. Nagranie przedstawiające belfra w trakcie czynności seksualnych odbiło się głębokim echem po w całej Polsce. Szokujące wideo, przedstawiające pracownika placówki zostało obejrzane już przez prawie połowę wychowanków uczęszczających do placówki, a władze miejskie, jak i dyrekcja placówki same nie wiedzą co zrobić z tak wstydliwym incydentem.

TVP: nagranie przedstawiające czynności seksualne jednego z nauczycieli szkół podstawowych w Jeleniej Górze odbiło się szerokim echem w mieście. Wraz z końcem roku szkolnego do sieci trafiło nagranie przedstawiające pedagoga zatrudnionego w placówce, podejmującego intymne kontakty, które szybko rozeszło się po uczniach i ich rodzicach. Miasto i dyrekcja szkoły są w szoku.

TVP informuje o obyczajowym skandalu. Nagranie nauczyciela uprawiającego seks podbiło Internet

Jak podaje TVP, do zdarzenia doszło w ostatnich dniach tegorocznego roku szkolnego. Najprawdopodobniej jeden z uczniów nagrał, jak nauczający go pedagog podejmuje się czynności seksualnych w jednym z pomieszczeń placówki. Video zostało umieszczone na Facebooku, a potem było lawinowo wręcz rozsyłane do uczniów i rodziców podopiecznych placówki. Sprawę na policję zgłosił sam nagrany nauczyciel, który domaga się złapania kogoś, kto w taki sposób zagroził jego wizerunkowi.

Policję poinformowała także sama szkoła zatrudniająca pedagoga. Wszystko wskazuje na to, że nagrany przedstawiciel grona nauczycielskiego jest powiązany rodzinnie z dyrektorem placówki. Sam kierujący szkołą mężczyzna przyznaje, że to nagranie jest personalnym atakiem w niego samego, ponieważ kończy mu się kadencja, a takie wideo mogłoby osłabić jego szansę na ponowne objęcie władzy nad szkołą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Władze miasta interweniują w sprawie

Sprawą zainteresowały się także władze miejskie, które postanowiły poinformować kuratora oświaty o zawstydzającym nagraniu. Samo kuratorium zastanawia się, czy podjąć działania w sprawie, ponieważ problem wideo przedstawiającego pedagoga w trakcie czynności seksualnych na terenie placówki jest ogromnym zaskoczeniem nawet dla urzędników, którzy sami nie wiedzą jak się zachować.

Sama policja i prokuratura unikają komentarza w sprawie, zasłaniając się dobrem śledztwa. Wiadomo, że wideo nie przedstawia stosunku seksualnego członka kadry nauczycielskiej z jednym z uczniów. Tę informację poniekąd potwierdzili śledczy, mówiąc, że nie ucierpiała żadna osoba, która mogłaby być niepełnoletnia.

  1. Danuta Holecka ukrywała to przed całą Polską. Aż trudno uwierzyć, że NIKT nie zwrócił na to uwagi. Opadną wam szczęki z niedowierzania!
  2. Danuta Wałęsa w dniu ślubu z Lechem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta!
  3. Nowotwór zniszczył wygląd 11-latka. Odbiera mowę, jak był wyszydzany w szkolę, dał wszystkim nauczkę
  4. Myśleliście, że czerwone włosy to kicz? Wiśniewski zrobił sobie taką fryzurę, że oczy wam wyjdą z orbit (FOTO)
  5. Nieziemska emerytura. Skromna gwiazda "Świata według Kiepskich" wbiła Rodowicz w ziemię
  6. Dzieci Roberta Janowskiego zapamiętają te słowa do końca życia. Najpiękniejsze możliwe ojcowskie wyznanie muzyka
  7. Znajomi Jakuba A. przerywają milczenie. Opowiedzieli jaki był prywatnie   
     

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu