Najpiękniejsza dziennikarka TVP właśnie się zaręczyła!

Najpiękniejsza dziennikarka TVP właśnie się zaręczyła! Źródło: youtube.com/cavaliada

Gwiazda TVP zamieszcza w sieci wiele swoich zdjęć, jednak jedno z ostatnich było szczególnie wyjątkowe i przykuło największą uwagę. Dziennikarka pochwaliła się światu, że właśnie została narzeczoną. Takich zaręczyn pozazdrościłaby niejedna kobieta.

Dziennikarka znana z TVP opublikowała w mediach społecznościowych naprawdę wyjątkowe zdjęcie. Celebrytka nie tylko pokazała pierścionek zaręczynowy, jaki otrzymała od ukochanego, ale również pochwaliła się miejscem, w którym padło wzruszające pytanie. Takich chwil na pewno się nie zapomina. 

Najpiękniejsza dziennikarka TVP zaręczyła się 

W minioną niedzielę na Instagramie dziennikarki sportowej, Sylwii Dekiert, pojawił się kolarz z zrobiony ze zdjęć wykonanych tuż po zaręczynach. Gwiazda pochwaliła się fenomenalnym pierścionkiem, który od teraz będzie zdobił jej palec, a także dwiema fotografiami z bliskimi. Nie zabrakło oczywiście zdjęcia, do którego pozowała tylko ze swoim narzeczonym. 

- Minęły 24h, a ja wciąż nie mogę uwierzyć! - napisała pełna radości Dekiert. 

Uważana za jedną z najładniejszych dziennikarek TVP Sylwia nie zdradziła jeszcze, w jaki dokładnie sposób doszło do zaręczyn, jednak zważając na miejsce, w którym powiedziała "tak", śmiało można stwierdzić, że niczego więcej nie trzeba. Ukochany Sylwii postanowił oświadczyć się podczas wakacji w Grecji, a dokładniej na wyspie Kos. Tak bajeczne okoliczności i nieziemskie widoki zapewne zapewniły piorunujący efekt. Cała stacja TVP zdecydowanie ma powody do świętowania, czego najprawdopodobniej nie zabraknie, gdy tylko Dekiert wróci do kraju. 

Moc gratulacji od obserwatorów 

Tak wyjątkowa publikacja nie mogła obejść się bez odpowiedniej reakcji ze strony obserwatorów dziennikarki. Internauci już kilka chwil po zamieszczeniu zdjęcia zaczęli obsypywać Sylwię gratulacjami, podzielając tym samym jej radość. Miłych słów nie brakowało, co zapewne uczyniło ten dzień jeszcze bardziej szczególnym w oczach gwiazdy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Gratuluje, Sylwunia, pozdrawiam Was - czytamy. 

- Sylwia, wszystkiego najlepszego! Chwytaj życie... - pisze obserwator. 

- Powodzenia na nowej drodze! - dodaje kolejny. 

- Z całego serca gratuluje! - gratuluje zachwycona fanka. 

Nie wykluczone, że już niebawem na profilu Dekiert rozpocznie się cała seria z przygotowań do ślubu. W szczególności damska część jej obserwatorów, zapewne chętnie podglądałaby drogę swojej ulubienicy do ślubnego kobierca. Być może, dziennikarka niedługo zdradzi również, kiedy dojdzie do tego wyjątkowego dnia. 

instagram/sylwiadekiert/

  1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Gwiazdor ''M jak miłość'' wziął ślub w tajemnicy! Nie uwierzycie, KTO i z kim!
  2. Kobieta urodziła dziecko WŁASNEMU bratu. Powód rozwścieczy tysiące Polaków
  3. Brawo! Julia Wieniawa krótko o bydlakach z Białegostoku: "Wieśniactwo"
  4. Wszystko widać po twarzy. Jeśli palisz papierosy, łatwo cię rozpoznać
  5. Meghan i Harry chcą, żeby Archie został weganinem. Tak wściekłej królowej Elżbiety podobno dawno już nie widziano
  6. Już dziś dowiemy się wszystkiego ws. Dawidka. Oto co może się okazać podczas sekcji

Źródło: instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu