Polka przeżyła śmierć kliniczną, ujawniła, co jest "po drugiej stronie". Wszyscy widzowie TVP usłyszeli prawdę przed laty

Polka przeżyła śmierć kliniczną, ujawniła, co jest "po drugiej stronie". Wszyscy widzowie TVP usłyszeli prawdę przed laty Źródło: screen "Pytanie na śniadanie"

Co dzieje się "po drugiej stronie"? Jak wygląda moment, w którym zamykamy oczy i więcej ich nie otwieramy. Polka, która przeżyła śmierć kliniczną, zdradziła w TVP kulisy całego zdarzenia. Jej słowa wywołały ciarki u widzów, którzy przed laty mogli poznać jej historię.

Podczas nagrania w programie TVP "Pytanie na śniadanie" w 2014 roku Małgorzata Rogalska rozmawiała z kobietą, która w wieku 17 lat przeżyła śmierć kliniczną. Co zdradziła?

Rozmowa w TVP na temat śmierci klinicznej

Pani Beata w wieku 17 lat przeżyła śmierć kliniczną. Jak zdradziła w programie TVP "Pytanie na śniadanie", była to konsekwencja wypadku komunikacyjnego. W wyniku powikłań, jakie pojawiły się po zdarzeniu, doszło do zatrzymania krążenia. Co udało jej się zapamiętać? 

- Można powiedzieć, że utratę świadomości, potem spadanie w czarny tunel, czyli można powiedzieć "klasycznie", później grunt pod nogami i nagle znajdujemy się, najkrócej mówiąc, w rzeczywistości poszerzonej percepcji, ponieważ dzieją się trzy rzeczy naraz, które ja widzę - wyjawiła. 

Te trzy rzeczy to: szpital i to, co się w nim dzieje, zupełnie inny, przepiękny świat oraz zbliżające się jasne światło. Kobieta, opisując wszystkie trzy rzeczy, zdradziła, że zupełnie inny świat, jest wyjątkowym miejscem, gdzie widziała najpiękniejszą roślinność i architekturę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Widzowie TVP słuchali z niedowierzaniem

Co więcej, jasne światło, które widziała, zmieniło się później w osobę, z którą zaczęła rozmawiać. "Rozmowa miała mnie ośmielić, dodać mi otuchy i przekonać, że jakąkolwiek decyzję podejmę, czyli wracam lub zostaję, jest to absolutnie moja decyzja" wyznała. Pani Beata w pełni czuła akceptację, dotyczącą wyboru, jaki za chwile podejmie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Upubliczniono ponad 20-letnie zdjęcie Rydzyka z kobietą, którą wszyscy znają. Byli sobie bliscy, mało kto by pomyślał

2.Gigantyczne kary za brak maseczek. Osoby wybierające się do Francji powinny uważać

Lekarze nie mogli uwierzyć w jej słowa. Śmierć kliniczna trwała pięć minut, a to, czego doświadczyła, całkowicie odmieniło panią Beatę. Po przeżyciu, którego doświadczyła, poświęciła się zgłębianiu tematu związanego ze śmiercią kliniczną. Całe swoje życie poświęciła na to, by dowiadywać się coraz więcej w związku z "drugą stroną".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Patogwiazda Fame MMA podbiła serca mężczyzn. Marta Linkiewicz wygląda zupełnie inaczej, odebrało nam mowę (FOTO)
  2. Okrasa ujawnił tajemnicę optymalnego ciasta na pierogi. Kluczem jest 1 krok, sprawia że nigdy się nie rozpadają
  3. Krystyna Pawłowicz miała łzy w oczach. Wszystko upubliczniła
  4. Niebywałe doniesienia o Tomaszu Komendzie. Długo ukrywano jeden fakt
  5. Rodzina potwierdza, niestety nie żyje. Gwiazda, którą znali wszyscy, tajemnicze okoliczności
  6. Wrócą wszystkie niedziele handlowe? Nowy pomysł na walkę z kryzysem

Źródło: Pytanie na Śniadanie TVP2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News