Widzowie wpadli w furię. Najlepszy serial TVP nieoczekiwanie znika z telewizji, miliony fanów zawiedzionych

Widzowie wpadli w furię. Najlepszy serial TVP nieoczekiwanie znika z telewizji, miliony fanów zawiedzionych Źródło: Pikrepo

TVP zdecydowało o zamknięciu jednego z najpopularniejszych wśród widzów projektu. Jak donoszą media, uwielbiany serial całkowicie zniknie z ramówki. Dla spragnionych kolejnych odcinków rozgoryczonych fanów jest jednak nietypowa nadzieja.

TVP emitowało serial "Rodzinka.pl" od 2011 roku, kiedy to widzowie po raz pierwszy mogli przyjrzeć się zabawnym perypetiom rodziny Boskich. Chociaż format szybko stał się niekwestionowanym hitem, którego popularność stale rosła, ostatecznie przedstawiciele stacji mieli podjąć decyzję o całkowitym zakończeniu zdjęć. Jak donosi redakcja "Na Żywo", występujący w serii aktorzy zostali o tym poinformowani w ostatniej chwili, co bardzo ich rozzłościło i zabolało.

TVP rezygnuje z dalszych zdjęć do serialu "Rodzinka.pl"

Rozgoryczenia nie ukrywali także widzowie. Wielu z nich było zaskoczonych, że tak popularny serial nie wróci już w nowych odsłonach. Jak się jednak okazuje, produkcja planuje ponoć przeniesienie historii Boskich na duży ekran. Zdjęcia do filmu o ich perypetiach rozpoczną się rzekomo latem, a sam obraz trafi do kin najpewniej w przyszłoroczne walentynki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Główny wątek fabularny będzie skierowany na młodych, czyli bohaterów Maćka Musiała, Olgę Kalicką, Zdrójkowskiego i Pawłowskiego. Wątek cioci, czyli Agaty Kuleszy, będzie najbardziej zabawny, komediowy - powiedział pracownik TVP w rozmowie z "Super Expressem".

O obrazie na razie wiemy bardzo niewiele

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy się modlili, by wygrał z chorobą. Niestety, nie żyje aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie
2. Żenująca wpadka w „Pytaniu na Śniadanie”. Prowadzący będą mieli kłopoty?

Gdyby podobny film rzeczywiście został zrealizowany, zapewne stanowiłby jako takie pocieszenie dla zawiedzionych telewidzów. Szczegóły produkcji nadal pozostają jednak tajemnicą. Więcej informacji na ten temat trafi zapewne do mediów już wkrótce.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szykuje się rewolucja w walce z rakiem? Naukowcy dzielą się najnowszym odkryciem
  2. Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński idą na wojnę z Napoli. Sąd wydał wyrok
  3. Dobijające informacje dla rodziny Królikowskich. Jednak się nie udało
  4. Umarła samotna, pogrążona w chorobie. Podczas pogrzebu Kotulanki ksiądz wypowiedział bolesne słowa
  5. Ukryta kamera nagrała ostatnie chwile 18-latki. Wpuściła do mieszkania swojego zabójcę, nie miała żadnych szans
  6. Jutro pod żadnym pozorem nie kupuj pączków. Ujawniono druzgocące informacje przed tłustym czwartkiem

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News