TVP przekazało informacje
Pixabay.com ScorpionD
Monika Majko - 19 Października 2020

TVP przekazało tragiczne wieści. Nie żyje polski polityk, zewsząd płyną kondolencje

TVP przekazało wyjątkowo smutne informacje, nie żyje jedne z cenionych polskich polityków. Tragiczne wiadomości obiegły krajowe media, wielu Polaków pogrążyło się w żałobie.

TVP poinformowało o śmierci polskiego polityka związanego z partią Polskiego Stronnictwa Ludowego, mężczyzna zmarł w poniedziałek 19 października 2020 roku. Smutne wiadomości obiegły krajowe media, wiele osób pogrążyło się w żałobie. Kondolencje spływają ze wszystkich stron.

Wiadomo, co z cmentarzami we Wszystkich Świętych. Rzecznik rządu właśnie potwierdził w Radiu ZETWiadomo, co z cmentarzami we Wszystkich Świętych. Rzecznik rządu właśnie potwierdził w Radiu ZETCzytaj dalej

TVP przekazało informację o śmierci Zdzisława Zapały

W wieku 70 lat odszedł Zdzisław Zapała, były radny powiatu kieleckiego z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego oraz były radny gminy Miedziana Góra, a także prezes zarządu gminnego Ochotniczej Straży Pożarnej RP w Miedzianej Górze. Cenionego społecznika we wzruszającym wpisie pożegnała Rada Gminy. Lokalna społeczność w sobotę pożegnała innego radnego, Wojciecha Bugaja.

- Kto żyje w sercu tych, którzy pozostają, nie umiera. Są chwile i ludzie, których się nie zapomina. Śmierć boli nie tych, którzy odchodzą, lecz tych, co wśród żywych pozostają. Dzisiejszy dzień przyniósł kolejną smutną wiadomość. Na wieczną służbę odszedł kolejny z naszych przyjaciół. Wieloletni radny gminy i powiatu. Dobry człowiek i jeszcze lepszy przyjaciel , druh Zdzisław Zapała. Do zobaczenia Panie Zdzisławie i razem z Wojtkiem opiekujcie się nami - przekazała Rada Gminy Miedziana Góra.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Strasznie ją wyzywali ze względu na wygląd. Niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda panna młoda ze zdjęciaStrasznie ją wyzywali ze względu na wygląd. Niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda panna młoda ze zdjęciaCzytaj dalej

Nie żyje były radny powiatu kieleckiego z ramienia PSL

Zdzisław Zapała w roku 1996 został na krótko wybrany na urząd Wójta Gminy Miedziana Góra. W latach 2008 - 2016 był kierownikiem Zakładu Gospodarki Komunalnej w Miedzianej Górze, działał społecznie w zakresie bezpieczeństwa publicznego i sprawy pożarnictwa oraz aktywnie uczestniczył w życiu Stowarzyszenie Forum Inicjatyw Gospodarczych Gminy Miedziana Góra oraz Gminnego Ludowego Klubu Sportowego "Wicher Miedziana Góra".

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje znany polski polityk, miał koronawirusa. Polskę obiegły tragiczne informacje

2. Nowy objaw koronawirusa, pojawia się w szczególności u dzieci. Wszyscy rodzice powinni wiedzieć

3. Z ostatniej chwili: ministerstwo przekazało oficjalny komunikat. Pilna zmiana już od jutra

Mężczyzna był cenionym członkiem lokalnej społeczności, a jego śmierć zasmuciła wielu okolicznych mieszkańców. Kondolencje bliskim zmarłego działacza społecznego przekazali również Wójt Gminy Miedziana Góra Damian Sławski i pracownicy Urzędu Gminy w Miedzianej Górze oraz Starostwa Powiatowego w Kielcach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na brzuszek pusty, placuszek z kapusty. Przepis bije na głowę placki ziemniaczane, niewiarygodna receptura
  2. Córka Jarosława Bieniuka pokazała gorące zdjęcie z chłopakiem. Po chwili je usunęła, ale w sieci nic nie ginie (FOTO)
  3. Rodzice mogą zapłacić za dziecko 500 zł kary. Policja bez wahania wypisze mandat
  4. Służby natychmiast przerwały pogrzeb, przegoniono żałobników. Porażające sceny w polskiej miejscowości
  5. MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich Polaków
  6. Naukowcy odkryli tajemnicze sygnały z kosmosu. Zamarli, gdy odkryli jeden szczegół
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: TVP Kielce

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News