Witold Sadowy odważył się na powalające wyznanie w TVP. Długo czekał na ten moment, widzom opadły szczęki

Witold Sadowy odważył się na powalające wyznanie w TVP. Długo czekał na ten moment, widzom opadły szczęki Źródło: East News, Agnieszka Sniezko

TVP wyemitowało ostatnio wywiad, o którym zrobiło się wyjątkowo głośno. Nie spodziewano się, że w publicznej telewizji wyemitowane zostaną takie słowa. Ceniony aktor oraz krytyk teatralny Witold Sadowy zdecydował się na wyznanie prawdy.

TVP jest telewizją, którą obecnie można uznać za mocno skręcającą w prawą stronę, jeśli chodzi o prezentowane poglądy. Tym bardziej słowa, które znalazły się w tym wywiadzie mogą wydawać się zaskoczeniem.

TVP wyemitowało materiał z okazji 100 urodzin 

TVP Kultura postanowiło uczcić niesamowitą osobę, jaką jest pan Witold Sadowy. Ostatnio obchodził on swoje setne urodziny i z tej okazji wydał także książkę pod tytułem "Przekraczam setkę", gdzie opisuje wspomnienia oraz wydarzenia, które miały miejsce w ostatnich latach. Postanowiono wyemitować "Sto lat Witolda Sadowego", reportaż dotyczący życia aktora oraz krytyka, który jest legendą polskiej sceny, a jego postać znana jest wszystkim, nawet początkującym artystom. Uwagę wszystkich przykuły bardzo ważne słowa wypowiedziane przez artystę w tym materiale.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Szczere wyznanie na antenie TVP

Pan Witold Sadowy w przygotowanym materiale wyznał, że chciał przez całe życie być szczerym człowiekiem, dlatego też nie zdecydował się na założenie rodziny. Przynajmniej nie w jej tradycyjnej formie, jaka obecnie przewidziana jest w polskim prawie, a spowodowane jest to tym, że jest gejem. 

- Dla mnie najważniejsza jest prawda przeżycia. Jestem dumny z tego, że byłem uczciwym człowiekiem. Niczego nie żałuję. Nie ożeniłem się. Urodziłem się inny. Jestem gejem - przyznał szczerze Pan Witold.

Dzisiaj grzeje: 1. Chiny mają propozycję dla Polski, chodzi o koronawirusa. Niebywałe, może okazać się kluczowa w walce z epidemią

2. Dziewczyna polizała deskę w publicznej toalecie. Blogerka uznała, że jest „zbyt piękna i bogata”, by się zarazić

Osoba bardzo ceniona przez wszystkich

Z okazji urodzin, które obchodził w styczniu, w jego stronę popłynęła rzeka komplementów oraz wyrazów uznania dla jego dokonań i talentu. Prezes Związku Artystów Scen Polskich, Krzysztof Szuster, określa go jako Doriana Greya polskiego teatru z tą różnicą, że pan Witold to człowiek o gołębim sercu. Panowie prywatnie przyjaźnią się od wielu lat. Także Andrzej Seweryn wyraża aprobatę, podkreślając, że rzadko można znaleźć recenzenta, którego tak dobrze się rozumie. Publiczne wyznanie o odmiennej orientacji jest odważnym krokiem, do którego pan Witold Sadowy na pewno przygotowywał się przez długi czas.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z bronią w ręku ukradli 100 tys. maseczek. Przez koronawirusa dochodzi do strasznych wydarzeń
  2. Jerzy Brzęczek nie poprowadzi Polski na Euro? Zaskakujące słowa prezesa PZPN
  3. Agata Duda w końcu przerwała milczenie. Chodzi o koronawirusa
  4. Szybki test ujawnia twoje największe i najgorsze wady. Nawet te, które próbujesz ukryć, odważysz się?
  5. Kierowca wziął pod swój dach bezdomnego kota. Niesamowite, jak kilka dni później zwierzak się "odwdzięczył"
  6. Decyzja rządu z ostatniej chwili: handel w niedzielę zostanie częściowo przywrócony

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News