TVP przekazało nieprawdopodobną wiadomość
youtube.com/Junior Eurovision Song Contest
Weronika Wasiak - 17 Maja 2020

TVP nagle przekazało niewiarygodną wiadomość. Ciężko w to uwierzyć, totalne zaskoczenie

TVP oficjalnie przekazała Polakom nieprawdopodobne wiadomości - w najmniej spodziewanym momencie - nikt nawet nie przeczuwał, by podobne doniesienia miały obiec media. Stacja nie pozostawiła już żadnych złudzeń, zatem wszystko wskazuje na to, że Polaków czeka bardzo intensywny czas, niesamowite.

Stacja TVP nie mogła dłużej ukrywać tak niewiarygodnych wieści. Wystarczył jeden wpis w mediach społecznościowych, zawierający zaledwie kilka zdań, by wywołać sensację, a rodacy nie mogli ustać w dyskusjach. W tym trudnym dla wszystkich czasie takie doniesienia niewątpliwie napawają optymizmem i sprawiają, że z nadzieją patrzy się w przyszłość.

Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska pilnie prosi o pomoc. Dramatyczna sytuacja, pozostało niewiele czasuCzytaj dalej

Niesamowite wieści TVP. Ciężko w to uwierzyć

Choć większość stacji była zmuszona do całkowitego wstrzymania lub przełożenia terminów realizacji programów, w szczególności rozrywkowych, na późniejszy czas, TVP wyszło na przeciw ponurym czasom i za pośrednictwem swojego Instagram przekazała oficjalne już informacje w sprawie nowej odsłony Eurowizji Junior 2020. Stacja nie pozostawiła złudzeń, wyjawiając, że najnowsza edycja odbędzie się w stolicy naszego pięknego kraju.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Katarzyna Dowbor - okropne warunkiMama zmarła na raka, zostali z babcią w okropnych warunkach. Katarzyna Dowbor nie wytrzymałaCzytaj dalej

- Odkrywamy karty. Move The World – Rusz Światem. To hasło tegorocznej 18. edycji Konkursu Piosenki Eurowizji Junior, który odbędzie się 29 listopada w Warszawie - czytamy w oficjalnym komunikacie TVP za mieszczonym na Instagramie.

Przypominamy, że zeszłoroczna edycja przyniosła Polsce wielkie szczęście. Reprezentująca nas wówczas Viki Gabor zdobyła pierwsze miejsce, tym samym dając Polsce wygraną drugi raz w historii, a także drugi raz z rzędu. Jej zwycięską poprzedniczką jest jakże popularna dziś Roksana Węgiel. Nic więc dziwnego, że internautów tak zachwyciła wieść o zorganizowaniu kolejnej Eurowizji w Warszawie. Zapowiada się naprawdę intensywna jesień.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje uwielbiany aktor najlepszych seriali z TVP, TVN i Polsatu. Córka przekazała tragiczne informacje

2. Ważny apel ministerstwa zdrowia. Dotyczy wszystkich Polaków, znamy treść

- OMG, ale super, że w Warszawie - czytamy.

- Już nie mogę się doczekać - wyznaje internautka.

- Warszawa mega - dodaje obserwator TVP.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy niedoboru witaminy E. Jej brak odbija się na całym organizmie
  2. Justyna Żyła ogłosiła, że szuka męża. Poinformowała też, jakie wymagania trzeba spełnić, by zostać kandydatem
  3. Rząd wprowadził zmiany w ostatniej chwili. Ważne zmiany obowiązują już od dzisiaj
  4. Niewyobrażalna tragedia, znaleziono dwa ciała. Policja już jest na miejscu
  5. Za oknem usłyszeli głośny hałas. Wyjrzeli i zamarli, ich życie już nie będzie takie samo
  6. Przed pójściem spać nałóż miód na liść kapusty. Spodziewaj się ogromnego efektu

BabciaPo śmierci babci otworzył jej album ze zdjęciami i zaniemówił. Dopiero wtedy poznał prawdę, nie mógł uwierzyćCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News