Prowadzący "Pytanie na śniadanie" poddany kwarantannie. TVP ma wielki problem

Prowadzący "Pytanie na śniadanie" poddany kwarantannie. TVP ma wielki problem Źródło: instagram tomaszwolny_tej

TVP znalazło się w ciężkiej sytuacji. Jeden z prowadzących program "Pytanie na śniadanie" został poddany obowiązkowej kwarantannie. Co dalej z ulubionym programem Polaków?

TVP to jedna z największych stacji telewizyjnych w kraju. Najnowsze doniesienia przekazują, że stacja znalazła się w wyjątkowo ciężkiej sytuacji, kiedy okazało się, że prowadzący popularnego programu "Pytanie na śniadanie" został poddany kwarantannie w związku z koronawirusem.

Praca w TVP w czasie koronawirusa

Zgodnie z informacjami, które przekazują pracownicy TVP, praca w obecnej sytuacji zmieniła się. Od kiedy w kraju pojawił się koronawirus, zostały zmienione zasady odnośnie prowadzenia programów na żywo. Prowadzone zostały wszelkie środki ostrożności, które mają przeciwdziałać roznoszeniu się koronawirusa. 

TVP pod studiem przeprowadza specjalne kontrole, które sprawdzają każdą osobę, która wchodzi do budynku. Pracownicy badani są pod kątem koronawirusa. Wprowadzenie środków ostrożności sprawiło, że mikrofony krawatowe zostały zastąpione przez zwykłe bezprzewodowe. Ze względów higienicznych goście, którzy pojawiają się na nagraniach, nie mogą skorzystać z usług makijażystek. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jednak to nie jest jedyny problem, który dotknął stację TVP. Okazuje się, że jeden z prezenterów "Pytania na śniadanie" został poddany kwarantannie. 

Prezenter "Pytania na śniadanie" w TVP został objęty kwarantanną

W sieci pojawiły się doniesienia, że Tomasz Wolny przez pewien czas nie będzie mógł wziąć udziału w nagrywaniu programu. Prezenter został poddany kwarantannie w związku z koronawirusem. Zgodnie z doniesieniami Tomasz Wolny miał w ostatnim czasie przebywać na nartach za granicą, co sprawiło, że teraz przechodzi kwarantannę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Jerzy Owsiak dostał SMS-a od ministra zdrowia podczas programu na żywo. Od razu przeczytał, dobitne słowa

2. Wyciekło wideo z włoskiego szpitala. Polka wysłała nagranie

Nieobecność jednego z prowadzących to kolejny problem, z którym musi zmierzyć się TVP. Na razie nie wiadomo, z kim Marcelina Zawacka miałaby poprowadzić "Pytanie na śniadanie". 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jerzy Zięba twierdzi, że wie jak powstrzymać koronawirusowe szaleństwo. Zwraca się do lekarzy
  2. Epidemia zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje młody trener, miał całe życie przed sobą
  3. Wideo ma już tysiące wyświetleń. Owczarek niemiecki wpadł do wody, reakcja rozkłada na łopatki
  4. Student z Włoch pokazał porażające nagranie. Widać na nim rząd trumien
  5. 18-miesięczne dziecko w bardzo ciężkim stanie, rodzice trafili na kwarantannę. Druzgocące doniesienia z kraju
  6. Lidl naraził wszystkich podczas epidemii koronawirusa? Niedowierzanie, nikt nie myślał o konsekwencjach

źródło: pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News