Ależ wiadomość, przebił nawet Strasburgera! 74-letnia gwiazda hitu TVP ma dziecko, tajemnica wyszła na jaw
Bartłomiej Cieślak - 16 Stycznia 2020

Ależ wiadomość, przebił nawet Strasburgera! 74-letnia gwiazda hitu TVP ma dziecko, tajemnica wyszła na jaw

TVP od 10 stycznia pokazuje nowy serial kryminalny "Archiwista". Jak się niespodziewanie okazało, aktor grający w nim jedną z głównych ról, dołączył do grona panów po 60-tce, którzy zostali ojcami.

TVP powierzyło mu kolejną rolę w serialu. Podczas rozmowy z dziennikarzami aktor nieoczekiwanie dla wszystkich zdradził, że ma 3-miesięczne dziecko, o czym nikt nie miał zielonego pojęcia. Nie byłoby w tym może nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Henryk Talar, który w "Archiwiście" wcielił się w postać Henryka Mikosa, urodził się w czerwcu 1945 roku, ma więc już 74 lata!

Mężczyzna krzyki o pomocZ domu dobiegały błagalne krzyki o pomoc. Gdy policjanci weszli do środka oniemieli, wszystko nagrała kameraCzytaj dalej

Gwiazdor TVP niespodziewanie został ojcem

Aktor tym samym dołączył do grona panów po 60-tce, a w jego przypadku nawet po 70-tce, którzy na stare lata postanowili zostać ojcami. W wywiadzie sam przyznaje, że porównania do Karola Strasburgera, który niedawno powitał na świecie swoją córkę mając 72 lata, są nieuniknione.

- Dziękuję, z moją kondycją wszystko dobrze. Mam teraz trzymiesięcznego syna, więc rozpiera mnie energia. Idę drogą Karola Strasburgera - przyznał Henryk Talar w rozmowie z Super Expressem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nowotwór, produkty spożywczeJemy je codziennie i z wielką ochotą. 12 najmocniej rakotwórczych produktów spożywczychCzytaj dalej

Aktor nie chce popełnić tego samego błędu

To nie pierwsze dziecko aktora znanego z wielu mniejszych i większych ról w polskich filmach i serialach. Przed laty urodziła mu się bowiem córka. Zuzanna Talar-Sulowska jest dziś znaną scenarzystką. Jej dzieciństwo nie było jednak łatwe, bowiem tata często nie znajdował dla niej czasu. Tym razem jednak aktor chce wyciągnąć wnioski z przeszłości i nie popełnić kolejny raz tego samego błędu.

- Był czas, że aktorstwu poświęciłem się bezgranicznie. Sam przyznaję, że okres dorastania mojej córki Zuzanny pamiętam jak przez mgłę. Jednego, czego żałuję, to że nie spisałem się jako ojciec - szczerze przyznał.

Dzisiaj grzeje:

1. Polacy zostali wyrzuceni z norweskiego samolotu. Nie zgadzają się z oskarżeniami linii
2. Okropne doniesienia z centrum Polski. 4 osoby nie żyją

Serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że faktycznie dla nowego potomka, którego imię nie zostało podane do wiadomości publicznej, będzie miał o wiele więcej czasu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Wszyscy byli przekonani, że pies wraca na grób swojego pana. Prawda okazała się kompletnie inna
  4. Ależ nowina! Królowa życia potwierdza ciążę, ojcem nie jest Jacek
  5. Kolejne kłopoty Tymoteusza Szydło. Jego decyzja doprowadziła do przykrych konsekwencji

tvnByła gwiazdą polskiego Mam Talent, potem filmów dla dorosłych. Dzisiaj nie przypomina siebieCzytaj dalej

źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News