Afera wokół "Pytania na śniadanie". Widzowie TVP nie wytrzymali, pokazane sceny poruszyły ich do łez

Afera wokół "Pytania na śniadanie". Widzowie TVP nie wytrzymali, pokazane sceny poruszyły ich do łez Źródło: kadr programu "Pytanie na śniadanie" TVP

Stacja TVP znalazła się w centrum prawdziwej afery. Widzowie nie zamierzają ukrywać, że wyjątkowo nie spodobały im się sceny w "Pytaniu na śniadanie". Media społecznościowe momentalnie zostały zasypane negatywnymi komentarzami.

TVP od blisko 18 lat emituje "Pytanie na śniadanie", czym stale konkuruje z równie popularną śniadaniówką "Dzień dobry TVN". W każdym odcinku poruszane są inne wątki, a ostatni odcinek odbił się w sieci wyjątkowo głośnym echem. W studiu pojawił się szczególny gość. Jego obecność stała się przyczyną prawdziwej afery. Widzowie nie dowierzali. 

TVP w ogniu krytyki. Sceny z "Pytania na śniadanie" rozzłościły widzów 

Tematy poruszane w "PNŚ" dotyczą przeróżnych sfer życia. Ostatnio prowadzący Ida Nowakowska i Łukasz Nowicki mówili dla widzów o produkcji mleka, a z tej okazji do studia został zaproszony wyjątkowy gość. Nagle w studiu pojawiła się krowa. Zwierzę momentalnie skupiło na sobie wzrok wszystkich oglądających, wywołując niekoniecznie pozytywne odczucia. Najbardziej rozgoryczeni całym zajściem okazali się weganie, którzy szturmem zaczęli komentować zachowanie stacji, krytykując wykorzystywanie zwierząt. Jak przytacza portal Plotek, na facebookowym profilu "Białe kłamstwa" pojawił się obszerny wpis na ten temat. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Po raz kolejny Telewizja Polska dała popis ignorancji. Po pierwsze, transportując krowę do studia podczas upałów, tak jakby to nie była żywa istota, a rzecz, której komfort nie ma znaczenia, i którą na życzenie właściciela można transportować w dowolnych warunkach, w dowolne miejsce (prawie centrum Warszawy!?). Po drugie, zamiast edukować społeczeństwo, Telewizja Polska po raz kolejny powiela szkodliwe mity dotyczące krów mlecznych - prezentując sielski obrazek szczęśliwej krówki zadowolonej, że może dawać człowiekowi mleko - piszą twórcy profilu "Białe kłamstwa". 

Wpis zyskał poparcie w oczach internautów, którzy żywo wyrazili swoje niezadowolenie w związku z wykorzystywaniem krowy w materiale. Plotek poprosił o komentarz bohaterkę "Rolnik szuka żony", Małgosię Borysewicz, która na co dzień zajmuje się prowadzeniem gospodarstwa. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny komunikat do Polaków za granicą. Właśnie wprowadzono obostrzenia, trzeba wiedzieć

2.Objawy niedoboru witaminy D. Ma je nawet 90 procent Polaków

3. Media przekazały tragiczną wiadomość. Nie żyje Julian, fani pogrążeni w żałobie

- Nie wierzę, aby krówka przedstawiona w TV była w drodze do studia głodzona i maltretowana. Weganie krytykują gałąź produkcji mleka i postęp genetyczny i hodowlany. Proszę zacząć od roślin - one też są uprawiane i modyfikowane (co w większości gospodarstw rolnych produkujących mleko jest zakazane) - mówiła dla Plotka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilne: Polskę obiegła tragiczna wiadomość. Choroba odebrała nam wspaniałą Polkę
  2. "Wór mi na głowę założyli, bito mnie, na końcu mnie zakopano". Dagmara Kaźmierska nie mogła dłużej milczeć
  3. Afera wokół "Pytania na śniadanie". Widzowie TVP nie wytrzymali, pokazane sceny poruszyły ich do łez
  4. Prywatne życie Ewy Demarczyk było wielką tajemnicą. Prawda o jej małżeństwach zwala z nóg
  5. Uczestniczka Projekt Lady za wszelką cenę nie chciała, by wyciekło. Do sieci trafiło bulwersujące nagranie, aż trudno uwierzyć

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News