TVP przekazało rozpaczliwy apel rodziców, zaginęła 17-latka. Zanim zniknęła działy się z nią osobliwe rzeczy

TVP przekazało rozpaczliwy apel rodziców, zaginęła 17-latka. Zanim zniknęła działy się z nią osobliwe rzeczy Źródło: Screen TVP

TVP w programie "Alarm" wyemitowało materiał na temat 17-letniej Wiktorii. Z jej zaginięciem wiążą się tajemnicze okoliczność, krewni mają pewność, kto mógł maczać w tym palce. Bardzo chcą, aby wróciła do domu, policja nie może natrafić na tropy prowadzące do niej.

TVPskupiło się na 17-letniej Wiktorii, która zniknęła z domu 2 miesiące temu. Wysłała tylko SMS-a, jej telefon jest do tej pory wyłączony. Mogła zniknąć z mężczyzną starszym o 33 lata.

TVP: 17-letnia Wiktoria mogła uciec z o wiele starszym mężczyzną. Mogła też zostać porwana

17-letnia Wiktoria zniknęła bez śladu. Jej babcia wspomina, że w dzień zaginięcia przygotowała się do wyjścia do szkoły, nie wzięła ze sobą żadnych potrzebnych rzeczy - kosmetyków, ładowarki, pieniędzy. 19 listopada 2019 roku nie pojawiła w szkole ani nie wróciła do domu. Policja w Piasecznie uważa, że droga z domu do szkoły jest tutaj kluczowa. Sęk w tym, że nikt nie wie, co właściwie mogło się wydarzyć, nie ma żadnych świadków.

"No nie wróciłam, ale wszystko ok. Jakby Michał dzwonił, to nic mu nie mów najlepiej" - tak brzmiał ostatni SMS nastolatki wysłany do babci. Od tamtej pory telefon nastolatki został wyłączony. Michał, o którym mowa w SMS-ie to 50-letni Michał M., wdowiec, ojciec jednej z jej koleżanek. Od dłuższego czasu romansowali ze sobą. Rodzina jest przekonana, że to z nim związane jest jej zniknięcie. Michał M. w tym samym czasie również przepadł jak kamień w wodę.

Przed zaginięciem mocno się zmieniła, poszukiwania trwają

Coraz częściej nocowała u Michała M. pod pretekstem spotkań z jego córką. Wizyty kończyły się tragicznie: kilka miesięcy temu Wiktorię z domu 50-latka zabrała karetka, miała 3 promile alkoholu we krwi. W grę niejednokrotnie miały wchodzić też narkotyki. Jej koleżanki zauważyły u niej pewną odmianę: 17-latka wagarowała, ciągle zajmowała się telefonem, pogorszyły jej się oceny i nie miała ochoty z nikim dzielić się swoim życiem prywatnym.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Babcia i mama nie potrafiły dotrzeć do Wiktorii, dlatego poprosiły o pomoc psychologa. Nawet ekspertka nie potrafiła podjąć z nastolatką rozmowy, ta była oporna i miała "bojowe nastawienie". Krewni są pewni, że wpływ Michała M. nie był tu bez znaczenia. Sąsiedzi mają o nim raczej dobre zdanie, chwalą, lecz wspominają o nadużywaniu alkoholu i kłopotach finansowych. Nie chcą jednak komentować zaginięcia nastolatki.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy zostali wyrzuceni z norweskiego samolotu. Nie zgadzają się z oskarżeniami linii
2. Naprawdę bolesna wiadomość. Nie żyje Zbigniew Wiśniewski

Nadkomisarz, Jarosław Sawicki, z policji w Piasecznie przekazał, że w tym momencie odnalezienie nastolatki jest kluczowe. Otrzymują wiele informacji na jej temat, na temat aktualnego miejsca pobytu., a każda z nich jest szczegółowo sprawdzana. Poszukiwania trwają nadal. Mama i babcia mają nadzieję, że nastolatka wróci, kiedy stwierdzi, że uciekanie i rozwiązywanie problemów w ten sposób w niczym nie pomaga. Błagają i apelują do nastolatki, aby dała znak życia.

Fot. Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Wyższe emerytury dla kobiet już pewne! Jedna grupa zawodowa może przygotować się na spore podwyżki
  3. Ciężka choroba drastycznie zmieniła Ewę Drzyzgę. Ciągły ból, była na skraju
  4. Smutne doniesienia nt. Pawła Królikowskiego. Podjęto ostateczną decyzję w Polsacie, zrozpaczeni fani nie zobaczą go w nowym sezonie show
  5. Kolejne kłopoty Tymoteusza Szydło. Jego decyzja doprowadziła do przykrych konsekwencji

Źródło: TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News