Zupełnie nowy wątek ws. Dawidka. Niestety

Zupełnie nowy wątek ws. Dawidka. Niestety Źródło: Unsplash/Matthew T Rader

TVP podała kolejne informacje w sprawie zaginięcia 5-letniego Dawidka Żukowskiego. Okazało się, że jego ojciec miał poważne problemy psychiczne. Wiadomo też, że ze sprawą łączy się uzależnienie od narkotyków.

TVP poinformowało o kolejnych doniesieniach o Pawle Ż., ojcu poszukiwanego Dawidka. Wiadomo, że mężczyzna, który popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg, miał problemy z hazardem. Na jaw wyszły kolejne fakty w jego sprawie, o których dowiedziała się biegła psycholog w rozmowach z mieszkańcami.

TVP podało informacje o opinii biegłej. Narkotyki mogły być częścią sprawy zaginięcia

Teresa Gens, psycholog sądowa, która przez lata zajmowała się tematyką brutalnych morderstw i ich sprawców, włączyła się do śledztwa w sprawie zaginięcia 5-latka. Rozmawiała z wieloma mieszkańcami Grodziska Mazowieckiego, którzy mogli znać Dawida Żukowskiego. Jak sama przyznała, dzięki temu, że kilka osób rozpoznało ją z telewizji, udało jej się zdobyć zaufanie znajomych Pawła Ż.

- Mówią, że ojciec Dawida miał problemy z hazardem i narkotykami - powiedziała Teresa Gens.

Jak wiadomo, nałóg popycha narkomanów do często irracjonalnych czynów, których nie dopuściliby się, gdyby byli "czyści". Ojciec Dawidka mógł być pod wpływem środków odurzających bądź też chciał sprzedać syna, aby pozyskać pieniądze na narkotyki.

Psycholog sądowa wyjawia prawdę o osobowości Pawła Ż.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zaskakującym faktem w śledztwie jest to, że Paweł Ż. popełnił samobójstwo. Teresa Gens przypuszcza, że coś w jego planie mogło nie pójść po jego myśli, w efekcie czego popełnił samobójstwo. Tego typu zachowania są charakterystyczne dla osób mających tak zwaną osobowość suicydalną.

- To jest taki typ człowieka, który wlicza w scenariusz, jako jedno z rozwiązań, popełnienie samobójstwa. Jeśli coś mi się w życiu nie uda, to mogę popełnić samobójstwo [...] Wysłanie SMS-a i samobójstwo wskazują na to, że wybrał on rozwiązanie z kategorii ostatecznych - powiedziała biegła psycholog, rzucając nowe światło na sprawę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kultowa polska piosenkarka ma 95 lat i jest ciężko chora. Mimo to, opiekuje się przykutym do łóżka mężem. Jej historia złamie wam serce, będziecie płakać
  2. Elżbieta II do Polski przyjechała tylko raz. Wtedy Jolanta Kwaśniewska zrobiła coś strasznego. Żadna pierwsza dama nie uraziła tak królowej
  3. Dzieci Ani Przybylskiej w tym wszystkim żal najbardziej. Zaskakujące informacje dot. Jarosława Bieniuka
  4. Nareszcie! Policja wpadła na kluczowy trop ws. poszukiwań Dawidka, wskazano szczególne miejsce
  5. Mąż zakochał się w Małgorzacie Sosze gdy była nastolatką. Ale jak dzisiaj ją zobaczy, dostanie palpitacji serca
  6. Można złapać się za głowę. Oto, co teraz dzieje się z mordercą Kristiny

Źródło: TVP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News