Sytuacja była dramatyczna, uwielbiana gwiazda TVP walczyła o życie w karetce. Przerażający wypadek na planie nawet po latach budzi grozę

Sytuacja była dramatyczna, uwielbiana gwiazda TVP walczyła o życie w karetce. Przerażający wypadek na planie nawet po latach budzi grozę Źródło: Jan BIELECKI/East News

Gwiazda TVP znana z serialu "Barwy Szczęścia", opowiedziała o strasznym wypadku, jakiego doświadczyła na planie. Wyznała, że walczyła wtedy o życie. Wypadek do tej pory budzi w niej strach.

Gwiazda TVP, Marieta Żukowska, zdecydowała się opowiedzieć o wypadku, który wydarzył się na planie serialu, w którym gra. Wyznała, że ten moment był dla niej graniczny, walczyła o życie i była pewna, że nie wyjdzie już z tego. Na szczęście wróciła do zdrowia, jednak przyznała, że jej życie już nigdy nie będzie wyglądało tak samo. W ostatnim wywiadzie dla magazynu Vogue opowiedziała o tym jak przewartościowała swoje życie. 

Gwiazda TVP przeżyła straszny wypadek, walczyła o życie

Marieta Żukowska wyznała, że nie tylko wypadek sprawił, że zrozumiała wiele rzeczy. Pandemia koronawirusa również dała jej pewną lekcję życia. Gwiazda zdała sobie sprawę z tego, że człowiek naprawdę niewiele potrzebuje do szczęścia. Prawdziwym luksusem jest dla niej swobodny spacer po parku, kawa wypita w zakątku cichego ogrodu czy zwyczajna rozmowa z przyjacielem. Tych samych rzeczy nauczył ją wypadek, który przeżyła na planie zdjęciowym kilka lat temu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Byłam o włos od śmierci - relacjonowała Żukowska. Podczas pracy na planie zdjęciowym spadła piętro niżej, po czym uderzyła głową w betonowe schody. Kiedy trafiła do karetki, była pewna, że nadszedł jej koniec. Jak wyznaje, to właśnie wtedy jej życie zmieniło się o 180 stopni.

- Wtedy przewartościowałam swoje życie. Zrozumiałam, że najważniejsi są moi najbliżsi. Zaczęłam jeszcze bardziej doceniać najprostsze aktywności. Może pandemia też przypomni ludziom o najważniejszych wartościach? O byciu ze sobą, poczuciu wspólnoty i bliskości. Zaspokojenie tych potrzeb działa na nas jak tabletka na depresję. My naprawdę nie potrzebujemy wiele do szczęścia. Człowiek ma nadzwyczajną umiejętność adaptacji. Musimy tylko to sobie uświadomić - kontynuowała gwiazda.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakaz będzie obowiązywał od 8:00, wprowadzone zostaną dodatkowe obostrzenia. Media obiegła wiadomość o pilnej akcji nad polskim morzem

2. Śmiertelny wypadek na Podkarpaciu. Rozpędzone auto wjechało w nastolatki

Aktorka opowiedziała również o swojej działalności w mediach społecznościowych. Marieta w trakcie pandemii koronawirusa postanowiła nieść wsparcie swoim obserwatorom. Pokazywała, w jaki sposób radzi sobie ze stresem, wiele osób dziękowało jej za tę działalność. Przyznała, że szczere opinie jej fanów mają dla niej większe znaczenie niż najwspanialsza recenzja prasowa. Czuje się spełniona, pomagając fanom.

Źródło: Jan Bielecki/East News

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostał paragon w knajpie i zbladł. Właśnie dzieje się niewyobrażalne nad morzem, ceny zwalają z nóg
  2. Kompromitacja Legii Warszawa. Błąd bramkarza odebrał nam mowę, interwencja rodem z okręgówki (WIDEO)
  3. Łukasz Szumowski przekazał porażające dane. Liczby zwalają z nóg, ciężko uwierzyć
  4. Dwoje seniorów poszło na cmentarz zapalić świeczkę. Kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala, okropny wypadek
  5. Podjęto ostateczną decyzję. Zaboli wielu Polaków, trzeba czekać nawet kilka miesięcy
  6. Na zdjęciu ukryta jest panda. Najlepsi widzą ją już po 20 sekundach, reszta szybko się poddaje

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News