Aktor znany z serialu TVP „Klan” miał udar. Tragiczne informacje, proszą o pilną pomoc

Aktor znany z serialu TVP „Klan” miał udar. Tragiczne informacje, proszą o pilną pomoc Źródło: Pomagam.pl

TVP przez lata stworzyło wiele interesujących produkcji, jednak mało która została przyjęta tak, jak "Klan". Jeden z aktorów, odgrywających rolę w serialu, miał udar. Tragiczne wiadomości zaniepokoiły widzów i fanów,

TVP stworzyło serial Klan wiele lat temu, a nowe odcinki powstają do dziś. Przez lata pojawiły się w nim setki aktorów, jedni stali się bardziej popularni, inni mniej, jednak większość z nich była oceniana pozytywnie za swoją pracę. Jeden ze znanych aktorów przeszedł udar, co zaniepokoiło fanów z całego kraju.

Dramatyczne informacje dotyczące nagłego pogorszenia się stanu zdrowia jednego z aktorów pojawiły się dopiero kilkanaście godzin temu, jednak fani już teraz zaczęli deklarować, że są w stanie pomóc gwiazdorowi w bardzo trudnej sytuacji. Wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że przed nim długa walka o powrót do pełni zdrowia.

TVP produkuje Klan od kilkunastu lat

Paweł Kutny pojawił się w serialu TVP i od razu zyskał sympatię widzów. Dało mu to szansę na występy również w innych znanych produkcjach, między innymi w Pierwszej Miłości. Mężczyzna nie ukrywał jednak, że od zawsze bardziej interesowała go praca w teatrze. To właśnie tam "Fluid", jak nazywali go znajomi, realizował wszystkie swoje marzenia zawodowe.

Jego gorsze samopoczucie pojawiło się w trakcie warsztatów z osobami niepełnosprawnymi. Aktor skarżył się na ostry ból głowy, jednak twierdził, że jest w stanie dalej prowadzić zajęcia. Jego współpracowniczka zauważyła jednak, że Kutny zaczął przechylać się w prawą stronę, co skłoniło ją do wezwania pomocy. Okazało się ,że jej decyzja była bardzo słuszna. Aktor miał udar.

Serial TVP dał mu popularność

Paweł Kutny związał ze sceną całe swoje życie i wiele osób nie wyobraża sobie wrocławskich teatrów bez jego obecności. Zanosi się jednak na to, że aktor będzie musiał zrobić przymusową przerwę. Na portalu pomagam.pl została uruchomiona zbiórka pieniędzy na rehabilitację aktora. Wymagana kwota to aż 40000 złotych, choć dzięki wsparciu internautów udało się już zebrać połowę tej sumy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na razie nie wiadomo, jak poważne są jego problemy i czy uda mu się wrócić do pracy w teatrze, która jest dla niego całym życiem. Możemy być jednak pewni, że nie dojdzie do tego w najbliższym czasie. 

(fot. Pomagam.pl)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będziecie w szoku! Najcięższa kobieta świata SCHUDŁA aż 350 kg! Te zdjęcia po prostu zwalają z nóg!
  2. Cała PRAWDA o rodzinie Mateusza Morawieckiego. Internautom opadły szczęki, gdy to zobaczyli. Nie pozbieracie się po tym
  3. Krystyna Pawłowicz odpaliła się jak petarda. Publicznie zbeształa ministra tak, że zapamięta to do końca życia
  4. Dramatyczne wyznanie Rodowicz. Mieszkała w koszmarnych warunkach, jak zwykły człowiek, a była już gwiazdą
  5. Cała wieś broni księdza oskarżonego o molestowanie 9-latki. "Fajny chłop, pożartował"
  6. Zawalił się dach XII-wiecznego kościoła Notre-Dame-de-la-Tour. W środku było 150 parafian

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News