Uwielbiana jurorka odchodzi z hitowego programu TVP. Poznaliśmy powód zaskakującej decyzji

Uwielbiana jurorka odchodzi z hitowego programu TVP. Poznaliśmy powód zaskakującej decyzji Źródło: screen/youtube/

Hitowy program TVP już niebawem ruszy ze swoim kolejnym sezonem. Tymczasem do widzów dotarła smutna informacja, że w kolejnej odsłonie zabraknie ich uwielbianej jurorki.

TVP na początku bieżącego roku wystartowała z zupełnie nowym programem, który szybko okazał się strzałem w dziesiątkę. Rodacy pokochali nową dla nich formę tanecznego show, w którym mogli obserwować zmagania swoich ulubionych gwiazd. Nic zatem dziwnego, że produkcja niemalże od razu była pewna, że powstanie drugi sezon. Nikt jednak nie podejrzewał, że zabraknie w nim ukochanej jurorki. 

Uwielbiana jurorka odchodzi z hitowego show TVP 

Zupełnie niedawno w mediach pojawiły się informacje, że Ewa Chodakowska, która dzierżyła swoją posadę jurorki w pierwszym sezonie "Dance Dance Dance", zadecydowała, że nie weźmie udziału w kolejnej serii. Dla widzów był to ogromny szok, bowiem ich zdaniem trenerka idealnie wpasowała się do tej roli, a jej emocjonalne podejście do występów gwiazd sprawiało, że żaden odcinek nie był nudny. 

Szczególnie zadowoleni mogli być również sami uczestnicy, bowiem na próżno było nasłuchiwać negatywnych opinii Ewy. Celebrytka za każdym razem zasypywała swoich ulubieńców miłymi słowami i dawała same wysokie noty. Mimo to, gdy tylko na antenie pojawi się nowy sezon show, nie zobaczymy już w nim trenerki. 

- W tym sezonie nie będzie mnie na ekranie (...) To była świetna przygoda. Cieszę się, że mogłam być częścią tworzenia tego programu. Nie ukrywam, że kosztowało mnie to mnóstwo emocji, bo się angażowałam. Jest trochę płacz - przyznaje w rozmowie z portalem Plejada

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Znamy powód odejścia 

Ewa od początku nie ukrywała, co przyczyniło się do jej decyzji. Okazuje się, że celebrytka ma obecnie zbyt wiele własnych projektów, na których zamierza się skupić, a przez natłok obowiązków nie znalazłaby czasu na to, aby regularnie zjawiać się w studiu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Przeżyła koszmar w polskim szpitalu. Lekarz podczas porodu urwał główkę jej dziecka
2. Piechociński przekazał druzgocące informacje o strasznej chorobie. Codziennie uśmierca 33 Polaków

- Mam bardzo dużo rozjazdów, bardzo dużo swoich projektów i muszę jednak potraktować je priorytetowo (...) Produkcja musi to zrozumieć, że to nie jest jednak mój kierunek i mój priorytet. To miała być jednorazowa przygoda, a nie zakorzenienie się na dobre w projekcie, który jest bardzo absorbujący - przyznaje. 

Najlepsze newsy dnia:  

  1. 1 MILION Polaków dostanie emeryturę liczoną na lepszych warunkach. Reszta musi zacisnąć pasa
  2. W dniu ślubu dostała list od byłego kochanka. Przeczytał go jej narzeczony i momentalnie zemdlał
  3. Po kościele w trakcie ślubu zaczęły rozchodzić się tajemnicze dźwięki. Nagle wszyscy się odwrócili i znieruchomieli
  4. Tragedia w szkole, nastolatek zadźgał kolegę. Nie wyjdzie szybko z więzienia, odpowie jak dorosły
  5. Po 17 latach odkrył, że dał się oszukać żonie. Poznał najgorszą prawdę nt. poczęcia syna

Źródło: pudelek 

Następny artykuł