TVP jak Pawłowicz, połączyli śmierć Szyszki z TVN. Wyemitowano zdumiewający materiał

TVP jak Pawłowicz, połączyli śmierć Szyszki z TVN. Wyemitowano zdumiewający materiał Źródło: Twitter/Kamil Dziubka

TVP po raz kolejny postanowiło wyemitować zdumiewający i kontrowersyjny materiał. Telewizja publiczna połączyła śmierć byłego ministra środowisko ze stacją TVN. Tą bulwersującą sprawę skomentował Adam Pieczyński, redaktor naczelny TVN24 i członek kierownictwa Grupy TVN Discovery

TVP w dalszym ciągu szokuje widzów. We wczorajszym programie "Info Dzień" śmierć Jana Szyszki połączono z TVN. Na dole ekranu widniał czerwony pasek z napisem "Prof. Szyszko źle znosił ataki na jego osobę", a do tego dołączone zostały krytyczne materiały TVN. Materiał zszokował wiele osób, a do sprawy stanowczo odniósł się Adam Pieczyński, redaktor naczelny TVN24. 

TVP połączyło śmierć Jana Szyszki z telewizją TVN

W programie "Info Dzień" w TVP Info śmierć byłego ministra środowiska została powiązana z krytycznymi materiałami na temat jego osoby, które wyemitowała w przeszłości telewizja TVN. Materiał konkurencyjnej stacji był podpisany czerwonym paskiem o kontrowersyjnej treści "Prof. Szyszko źle znosił ataki na jego osobę". Jako pierwszy na te bulwersujące wydarzenia zareagował dziennikarz Kamil Dziubka, zamieszczając wpis na Twitterze.

- Jesteście obrzydliwi. Tak, do was z TVP mówię. Po ludzku jesteście po prostu zerami - napisał Kamil Dziubka na swoim Twitterze.

Sprawę postanowił skomentować również Adam Pieczyński, redaktor naczelny TVN24. 

- W związku z pojawiającymi się w domenie publicznej sugestiami, oświadczam, że łączenie śmierci prof. Jana Szyszki z pracą dziennikarzy jest niegodziwym wykorzystywaniem śmierci do bieżącej polityki - te słowa Adama Pieczyńskiego opublikowano na Twitterze TVN24Newsroom.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Również Krystyna Pawłowicz, znana polityk PiS nie mogła się powstrzymać od kontrowersyjnych komentarzy. Tuż po informacji o śmierci Jana Szyszki zamieściła wpis w mediach społecznościowych, w którym podobnie jak TVP oskarżyła stację TVN o śmierć byłego ministra środowiska.

- TVN pewnie się cieszy, wczoraj wieczorem wściekle szczuli na Profesora Szyszkę. Profesor jako człowiek wrażliwy tego już nie mógł znieść. Zaszczuliście kolejnego wybitnego patriotę. Cieszycie się TVN, co? - napisała na swoim profilu w mediach społecznościowych Krystyna Pawłowicz. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany bohater "M jak Miłość". Fani są zrozpaczeni
2. Piechociński przekazał druzgocące informacje o strasznej chorobie. Codziennie uśmierca 33 Polaków

Publicystka Jakub Medek postanowił odnieść się do bulwersujących słów posłanki PiS. 

- Tak drogie dzieci wygląda hiena cmentarna. I nie wiem z czego się cieszy TVN, ale je się cieszę z tego, że tej pani nie będzie już w Sejmie - podsumował publicysta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szykuje się NOWE 500 plus dla kolejnej grupy Polaków. Prezydent Duda zdecydował
  2. Karel Gott nie żyje. Na jaw wychodzą przerażające szczegóły
  3. Po kościele w trakcie ślubu zaczęły rozchodzić się tajemnicze dźwięki. Nagle wszyscy się odwrócili i znieruchomieli
  4. Tragedia w szkole, nastolatek zadźgał kolegę. Nie wyjdzie szybko z więzienia, odpowie jak dorosły
  5. Po 17 latach odkrył, że dał się oszukać żonie. Poznał najgorszą prawdę nt. poczęcia syna

źródło: Radio Zet

Następny artykuł